Propozycje Firm

oferty usługowe

rozrywka

Agencja eventowa

Pragniemy zadbać o każdą firmę, która zgłosi się do nas w kwestii organizacji imprezy, konferencji albo jubileuszu. Expedition oferuje bardzo rozmaite rozrywki dla prezesów i pracowników, w tym wieczory tematyczne, imprezy i pikniki w plenerze, a nawet ekstremalne przeżycia, takie jak wyścigi rajdowe czy quady. Jesteśmy specjalistami od team building oraz zabaw integracyjnych, dzięki którym pracownicy firmy poznają się lepiej, przełamią lody i będą między sobą lepiej współpracować. Zapewniamy najlepsze rozrywki.

Expedition
Nasz adres:
Nowolipki 2a, 00-160 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 50 616 15 90
http://imprezy-expn.pl
zobacz na mapie
Akcesoria dla mam

Każde dziecko powinno rozwijać swoje umiejętności oraz kreatywność tylko z pomocą przedmiotów, które cechuje nie tylko bezpieczeństwo, ale i piękne, własnoręczne wykonanie. Sweet Dolls to wyjątkowy sklep internetowy zarówno dla rodziców i dzieci, w którego ofercie można znaleźć między innymi zabawki, a ponadto artykuły edukacyjne oraz akcesoria dla mam.

Sweet Dolls
Nasz adres:
Dzikiej Róży 35, 62-023 Kamionki,
wielkopolskie
Telefon: +48 60 385 97 65
http://sweetdolls.pl
zobacz na mapie
Place zabaw producent

To właśnie razem z nami możesz zagwarantować swoim dzieciom fantastyczne place zabaw! Producent, czyli nasza firma, oferuje tylko sprawdzone i najlepsze rozwiązania dla wszystkich dzieci. Nasze realizacje zostały wykonywane zarówno dla klientów indywidualnych, społeczeństw rodzinnych, jak i w miejscach publicznych. Zapraszamy!

Starmax Marek Starczewski
Nasz adres:
Rycerska 3, 83-050 Bąkowo,
pomorskie
Telefon: +48 73 393 31 79
http://outdoorfitness.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl