Propozycje Firm

oferty usługowe

rozrywka

Organizator imprez integracyjnych

Organizator imprez integracyjnych i eventów firmowych oferuje aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu z gronem współpracowników. Integracje są organizowane przez naszą firmę od wielu lat i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Oferujemy scenariusze teambuildingowe, pokazy artystyczne i wiele innych. Wspaniała zabawa sprawia, że firmy zlecają nam organizację takich spotkań regularnie.

IMPERIUM GROUP Sp. z o.o.
Nasz adres:
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 93, 02-777 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 849 31 71
http://www.imperiumgroup.pl
zobacz na mapie
imprezy motywacyjne Warszawa

Nagradzanie pracowników może być doskonałą formą zmobilizowania ich do dalszej pracy. Nasza warszawska firma zajmuje się organizacją takich wydarzeń jak imprezy motywacyjne. Wszystkie nasze projekty tworzymy z myślą, by jak najbardziej spełniały pomysły i potrzeby klienta. Zaplanujemy zarówno grę terenową, jak i kameralny piknik.

Grupa Focus
Nasz adres:
Motycz- Józefin 5, 21-008 Tomaszowice,
lubelskie
Telefon: +48 81 502 15 57
http://grupafocus.pl
zobacz na mapie
Balony sklep

Organizujesz przyjęcie urodzinowe? A może czas na imprezę karnawałową? Zadbaj o odpowiednią oprawę! Nasz sklep oferuje balony na każdą okazję i w całym mnóstwie kolorów oraz wzorów. Proponujemy produkty wykonane z lateksu lub folii, a także te modne w kilku ostatnich sezonach w kształcie liter lub cyfr.

Smile Kamil Erdmanis
Nasz adres:
Chwaszczyńska 133a, 81-571 Gdynia,
pomorskie
Telefon: +48 53 509 90 01
http://sklepsmile.pl
zobacz na mapie
Serpentyny

Celem prowadzonej przez nas działalności jest dostarczanie na rynek fantastycznych akcesoriów, dzięki którym będziecie mogli przygotować najbardziej niezapomniane przyjęcia dla swoich pociech. W asortymencie przygotowanym przez naszą firmę znajdziecie m. in. dekoracje urodzinowe, a wśród nich świeczki, serpentyny, balony czy girlandy.

RAOL
Nasz adres:
Kopernika 13, 95-015 Głowno,
łódzkie
Telefon: +48 42 298 76 24
http://www.urodzinowo.com
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl