Propozycje Firm

oferty usługowe

budowa, remont

Dekorator wnętrz

Znakomitą, nieskazitelną organizację tworzy grono wykształconych ludzi, w tym profesjonalny projektant wnętrz, którzy z zapałem realizują wszystkie zlecone usługi. Mile zapraszamy do przybycia do naszej centralnej siedziby przedstawionego przedsiębiorstwa - Różana 23, Warszawa (02-548) - mazowieckie - (telefon: 504250026). Projektant wnętrz z całego serca zaprasza do wartościowej współpracy, która na pewno zapewni zyski.

Autorska Pracownia Projektowania Wnętrz Anna Koszela
Nasz adres:
Różana 23, 02-548 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 50 425 00 26
http://annakoszela.pl
zobacz na mapie
Pręty aluminiowe

Oferowane przez nas pręty aluminiowe są niezwykle funkcjonalne i praktyczne, spełnią więc oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymać artykuły najwyższej jakości, nasze pręty aluminiowe bez wątpienia odpowiedzą na Twoje potrzeby. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

Profmetkol
Nasz adres:
Spokojna 1b, 05-250 Słupno,
mazowieckie
Telefon: +48 22 761 40 40
http://profmetkol.pl
zobacz na mapie
Webac Izolacja pozioma ścian

Chcesz, by wykonana przez Ciebie izolacja pozioma ścian odznaczała się wysoką jakością i wykonaniem, które gwarantuje użyteczność i długotrwałość ścian. Skorzystaj z naszych materiałów, dzięki którym Twoja izolacja pozioma ścian zostanie profesjonalnie wykonana i będzie służyła w Twoim domu czy budynku latami.

WEBAC® Sp. z o.o.
Nasz adres:
Wał Miedzeszyński 646, 03-994 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 672 04 76
http://webac.pl
zobacz na mapie
Remonty

Naszą specjalnością są profesjonalne remonty mieszkań. Warszawa jest miastem, w którym liczy się szybkość i fachowość. Dlatego też nasi klienci otrzymują od nas jasne zasady współpracy, w których najważniejszą wartością jest jakość wykonanego zlecenia oraz jego terminowość. Gwarantujemy pełną satysfakcję.

CityConstruction Adam Tomaszewski
Nasz adres:
ul. Sarmacka 1, 02-972 Warszawa,
woj. mazowieckie
Telefon: +48 53 015 27 38
http://www.cityconstruction.pl
zobacz na mapie
http://kafarpv.pl - Konstrukcja pod panele fotowoltaiczne

Alternatywne źródła energii to temat, który żywo interesuje zarówno osoby prywatne, jak również przedsiębiorców. Nic więc dziwnego taka inwestycja przynosi wiele korzyści. Pod jednym warunkiem. Jeśli konstrukcja pod panele fotowoltaiczne jest wykonana prawidłowo. O to nie musisz się martwić, w końcu jest firma Kafar PV, która gwarantuje profesjonalne wykonanie usług związanych z naziemnymi farmami słonecznymi. Sprawdź nas już teraz!

Kafar PV
Nasz adres:
Armii Krajowej 27a, 49-300 Brzeg,
opolskie
Telefon: +48 57 137 73 69
http://kafarpv.pl
zobacz na mapie
Sztuczna trawa na boisko

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie takich prac jak budowa boisk sportowych ze sztuczną trawą. Zajmujemy się zarówno tworzeniem koncepcji i fachowym doradztwem jak i wykonaniem projektu i jego realizacją. InterHall Sp. z o.o. współpracuje z inwestorami publicznymi, takimi jak samorządy lokalne, a także osobami prywatnymi. Zachęcamy do obejrzenia naszego portfolio, które jest dostępne na stronie internetowej.

InterHall Sp. z o.o.
Nasz adres:
Milowicka 1 F, 40-312 Katowice,
śląskie
Telefon: +48 32 353 48 79
http://interhall.pl
zobacz na mapie
Roboty ziemne Szczecin

Prowadzimy profesjonalne rozbiórki i wyburzenia najnowocześniejszym specjalistycznym sprzętem wyburzeniowym. Nasza oferta obejmuje roboty ziemne w Szczecinie - rozbiórki i wyburzenia - prowadzone są do wyboru albo metodą mechaniczną, albo wybuchową na terenie całej Polski. Współpracujemy tylko z doświadczonymi pracownikami - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Minex
Nasz adres:
Gdańska 16, 70-661 Szczecin,
zachodniopomorskie
Telefon: +48 91 462 30 86
http://www.minex.szczecin.pl
zobacz na mapie
Schody metalowe zewnętrzne

Jesteśmy firmą z długoletnim stażem, cieszącą się zaufaniem klientów i dużą renomą. Wykonujemy na zamówienie schody metalowe zewnętrzne oraz wewnętrzne. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie na etapie projektowania i zamysł początkowy przekuwamy w realne przedmioty. Na naszej stronie internetowej nieustannie dodajemy nowe, dotychczasowe realizacje, które doskonale pokazują, jakim kunsztem wyróżnia się Polskiekraty.pl. Nie jest nam obcy styl nowoczesny, ani klasyczne wzornictwo oraz łączenie stali, szkła i drewna.

Polskie Kraty
Nasz adres:
Lubelska 28, 24-173 Markuszów,
lubelskie
Telefon: +48 60 505 10 24
http://www.polskiekraty.pl
zobacz na mapie
Poliwęglan lity

Są to syntetyczne związki chemiczne, które tworzą struktury i materiały elastyczne, odporne na działanie wilgoci i promieniowania UV, a także mające wiele zastosowań w branży przemysłowej. Tworzywa konstrukcyjne to produkty produkowane i sprzedawane przez firmę Ekonit. Ich dodatkową zaletą jest niezużywanie się w skutek tarcia. Wśród tego typu materiałów można wymienić: bakelit PCF, PEEK, PET, plexa PMMA, poliacetal POM-C, poliamid PA6, polietylen PE, poliwęglan lity PC, PTFE - pływaki/wałki/rurki, szkło-epoksyd TsE, tekstolit TCF.

Ekonit Sp. z o.o. Sp. k.
Nasz adres:
Skrzywana 5/7, 93-588 Łódź,
łódzkie
Telefon: +48 42 683 05 45
http://www.ekonit.pl
zobacz na mapie
Drzwi stalowe zewnętrzne

To właśnie w naszym asortymencie znajdują się najlepsze, solidne drzwi stalowe - zewnętrzne, które odznaczają się wysoką jakością, atrakcyjną ceną oraz estetyczną stylizacją. Proponujemy zawsze sprawdzone i najlepsze rozwiązania dla wszystkich klientów. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową i zapoznasz się ze szczegółową ofertą, którą przedstawiamy oraz wybierzesz odpowiednie dla siebie drzwi stalowe. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkie, zainteresowane osoby do kontaktu - oferujemy profesjonalne doradztwo!

DONIMET s.c.
Nasz adres:
Gośniewska 43, 05-660 Warka,
mazowieckie
Telefon: +48 48 670 20 40
http://www.donimet.com.pl
zobacz na mapie
Zabezpieczenia ogniochronne

Jeżeli pragniecie Państwo zaopatrzyć się w najlepsze zabezpieczenia ognioochronne, oferujemy Wam doskonałej jakości materiały - farby, natryski, kołnierze, płyty czy pianki, dzięki którym ochronicie pomieszczenia przed rozprzestrzenianiem się ognia w najbardziej kryzysowych sytuacjach. Chętnie pomożemy dobrać dla Państwa odpowiedni środek ochronny.

Carboline Polska
Nasz adres:
Przecławska 5, 03-879 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 678 55 02
http://www.carbolinepolska.pl
zobacz na mapie
Producent silosów paszowych

Chcąc przechowywać zboże i ziarno czy pokarm dla zwierząt, trzeba odpowiednio zabezpieczyć je przed gniciem, zjedzeniem przez szkodniki, nadmiernym wysuszeniem lub przemarznięciem. Jako producent silosów paszowych polecamy nasze trwałe i funkcjonalne zbiorniki ze stali falistej, dzięki którym magazynowanie materiałów rolnych będzie efektywniejsze.

Z.P.H.U. Agro Met s.c.
Nasz adres:
Olgierda 88a, 81-534 Gdynia,
pomorskie
Telefon: +48 60 691 25 83
http://www.silos.com.pl
zobacz na mapie
Nowoczesne ogrodzenia metalowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo również solidne, nowoczesne ogrodzenia metalowe. Proponujemy tylko najlepsze rozwiązania w kwestii ogrodzenia różnych powierzchni. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów, dlatego właśnie udostępniamy tak świetne produkty w tak ciekawych cenach. Zainteresowani? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

Xcel
Nasz adres:
Czereśniowa 58, 43-520 Chybie Zaborze,
śląskie
Telefon: +48 33 488 05 64
http://xcel.pl
zobacz na mapie
Płyty poliwęglanowe

Duża wytrzymałość na obciążenia połączona z łatwością montażu sprawia, że płyty poliwęglanowe powszechnie wykorzystuje się do tworzenia przejrzystych zadaszeń, wypełnień do balustrad czy świetlików dachowych. Lekkie i elastyczne konstrukcje odporne są zarówno na niskie, jak i bardzo wysokie temperatury.

E-Plast Tomasz Gawryluk
Nasz adres:
Pogodna 29c/6b, 15-365 Białystok,
podlaskie
Telefon: +48 73 356 95 34
http://www.e-plast.pl
zobacz na mapie
Fotowoltaika dofinansowanie

Building Expert zaprasza do zapoznania się z informacjami na temat wyjątkowej oferty. Zdecyduj się na instalację umożliwiającą pozyskanie energii słonecznej i pogłęb swoją wiedzę z dziedziny takiej, jak fotowoltaika. Dofinansowanie, które obecnie można pozyskać na zakup oraz montaż tych systemów to atrakcyjna opcja dla wszystkich tych osób, którym nie jest obojętne środowisko naturalne, ale też nie mogą pozwolić sobie na zbyt duży wydatek w tym obszarze. Wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie i ciesz się wymiernymi korzyściami.

Building Expert Kamil Wojnarowicz
Nasz adres:
Piwarskiego 11/54, 00-770 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 60 822 43 94
http://solar-time.pl
zobacz na mapie
Baterie prysznicowe podtynkowe

Co prawda istnieją i takie wysokie, ale komu chce się podnosić zmęczone nogi? No właśnie. A takie brodziki prysznicowe podtynkowe czy płytkie to dużo szybszy prysznic, zero komplikacji. Wprost nie ma tutaj wad. Oczywiście z punktu widzenia mężczyzny. Według stereotypu, trzeba dodać. Ale tak naprawdę każdy powinien dopasować łazienkę do własnych możliwości i cech charakteru. Najważniejsze, by można było się tam po prostu umyć. Ważne są więc również baterie prysznicowe i umywalkowe.

TermiCo
Nasz adres:
Śląska 59, 32-600 Oświęcim - Babice,
małopolskie
Telefon: +48 33 843 15 87
http://www.termicotychy.pl
zobacz na mapie
Koparki gąsienicowe

U nas znajdziesz szeroki wybór maszyn i urządzeń, stworzonych przy użyciu różnych technologii. Wszystkie te maszyny posiadają certyfikaty ISO, a więc gwarancję ich wysokiej jakości. Minikoparki, czy koparki gąsienicowe, które sprzedajemy, mają długoletnią gwarancję. Ich wielkim atutem jest wysoka funkcjonalność i efektywność pracy. Ze sprzedawanych przez nas maszyn korzysta wiele firm budowlanych z całego kraju.

Lupher
Nasz adres:
Wielopole 141, 33-311 Wielogłowy,
małopolskie
Telefon: +48 60 250 64 11
http://lupher.pl
zobacz na mapie
odbiór palet

Jesteśmy firmą świadczącą usługi związane ze skupem, sprzedażą oraz wynajmem drewnianych produktów logistycznych. Oferujemy także odbiór palet, które są składowane u Państwa. Przy pomocy własnej floty samochodów dostawczych, mamy możliwość dojechania w dowolne miejsce na terenie Polski i Unii Europejskiej.

F.H.U.P MARCIN BONAR
Nasz adres:
Tyniecka 1, 32-050 Skawina,
małopolskie
Telefon: +48 79 067 44 67
http://skuppaletkrakow.pl
zobacz na mapie
Domy na sprzedaż

Nie musisz daleko szukać, by znaleźć dla siebie oraz swoich najbliższych idealne miejsce na ziemi. Wystarczy, że skorzystasz z oferty Biura Nieruchomości oferującego najróżniejsze domy na sprzedaż w Warszawie (mazowieckie), a także w okolicznych miejscowościach, między innymi w Łazach czy Lesznowoli. Dostępne są nieruchomości o najróżniejszej wielkości i cenie, dlatego też każdy bez problemu znajdzie coś idealnego dla siebie. Zajrzyj na stronę i przekonaj się sam, co mogą ci zaproponować.

Arri Sp. z o.o.
Nasz adres:
Marszałkowska 85, 00-683 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 60 687 19 18
http://arri-nieruchomosci.pl
zobacz na mapie
Mieszkania ochota rynek pierwotny

Zapraszamy serdecznie na stronę internetową podaną w linku. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nowego mieszkania na Ochocie w rynku pierwotnym, ta propozycja z pewnością spełnia wszelkie Twoje potrzeby. Dzięki Albero Invest, w różnych miastach Polski dostępne są oferty sprzedaży. Nie czekaj i skorzystaj już teraz. Serdecznie zapraszamy, nowe mieszkania Warszawa!

Albero Invest
Nasz adres:
Zielna 37, 00-108 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 375 93 02
http://alberoinvest.pl
zobacz na mapie
Płaszcze blaszane

Oferowane przez nas produkty, stosuje się w celu zabezpieczenia różnego rodzaju materiałów izolacyjnych przed uszkodzeniami mechanicznymi. Płaszcze blaszane mogą być stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Poza ochroną izolacji, mają również nadać estetyczny wygląd rurociągom i kanałom wentylacyjnym.

Izoterm Usługi Izolacyjne C.O.
Nasz adres:
Kardynała Wyszyńskiego 46/94, 43-100 Tychy,
śląskie
Telefon: +48 51 602 74 41
http://www.izoterm.tychy.pl
zobacz na mapie
Rur izolacja

Jeżeli interesuje Cię izolacja rur, produkty z naszego asortymentu pozwolą Ci na jej skuteczne wykonanie. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci artykuły najwyższej jakości, które nie zawiodą Cię swoim doskonałym działaniem. Jesteśmy pewni, że dzięki nim izolacja przebiegnie szybko i skutecznie.

Inn-Therm
Nasz adres:
27 Stycznia 75, 64-980 Trzcianka,
wielkopolskie
Telefon: +48 66 041 57 97
http://inn-therm.pl
zobacz na mapie
Serwis dźwigów budowlanych

Jesteśmy rzetelnym przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w wynajmowaniu i serwisowaniu profesjonalnych żurawi wieżowych wraz z operatorem. Działamy na terenie całej Polski i cieszymy się dużą renomą, a oferowane dźwigi budowlane są zawsze sprawne i doskonale sprawdzają się zarówno podczas montażu jak i prac rozbiórkowych.

Master Żurawie Wieżowe Sp. z o.o. S.K.
Nasz adres:
Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 60 862 05 20
http://www.master-zurawie.pl
zobacz na mapie
Polipropylen PP

Z branżą tworzyw sztucznych związani jesteśmy od 1996 roku. W naszej ofercie znaleźć możesz produkty, do których wykorzystany został między innymi wytrzymały i sztywny polipropylen PP. Materiał ten jest odporny na działanie na przykład środków chemicznych, piorących, olejów, tłuszczy, ketonów oraz alkoholi.

Plastico S.C.
Nasz adres:
Kawle Dolne, ul. Kaszubska 1, 83-304 Przodkowo,
pomorskie
Telefon: +48 58 685 12 87
http://www.plasticosc.pl
zobacz na mapie
Zamki elektroniczne

Odporne są zarówno na naturalne czynniki zewnętrzne, jak również na akty wandalizmu czy działania nieproszonych gości - oferowane przez nas zamki elektroniczne to wygodne i bezpieczne nowoczesne systemy zamykania. Oferujemy m.in. inteligentne konstrukcje na kartę oraz nowoczesne systemy zdalnie sterowane.

Handy Fix
Nasz adres:
Batalionu AK Bałtyk 5/U9, 00-713 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 853 62 92
http://handy-fix.com.pl
zobacz na mapie
Garaż blaszany małopolska

W naszej doskonałej ofercie posiadamy najlepszej jakości garaże blaszane w cenach producenta - posiadamy szereg rozwiązań, dzięki którym nasze blaszaki spełniają wszelkie wymagania. Nasza firma przygotowała ofertę nie tylko dla indywidualnych Klientów, ale także dla całych firm i przedsiębiorstw. Wolno-stojące garaże blaszane to idealny sposób na funkcjonalne zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni. Nasza firma wykonuje także bramy garażowe oraz kojce dla psów pod dany wymiar z zachowaniem wysokiej jakości materiałów.

FPHU Taurustal Ludwik Gocal
Nasz adres:
Skrzydlna 188, 34-625 Skrzydlna,
małopolskie
Telefon: +48 60 864 83 56
http://pl.taurustal.com
zobacz na mapie
Hale stalowe producent

W naszej ofercie znajdą Państwo również hale stalowe. Są one oparte o solidną i przemyślaną, stalową konstrukcję odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Gwarantujemy Państwo bezpieczeństwo i stabilność. Nasze hale magazynowe znalazły zastosowanie jako garaże, obiekty handlowe i inne. Oferujemy Państwu tylko najlepszej jakości obiekty w przystępnych cenach. Nasi klienci cenią nas jako producenta za atrakcyjne warunki współpracy, które oferujemy. Przystosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta.

4Tech Sp. z o.o.
Nasz adres:
Szczecińska 44, 75-137 Koszalin,
zachodniopomorskie
Telefon: +48 69 657 69 62
http://www.fourtech.pl
zobacz na mapie
Odbiór mieszkania Warszawa

Jeżeli wynajmujecie lub kupujecie państwo jakąkolwiek nieruchomość, bez wątpienia zależy wam na tym, aby była ona jak najlepszej jakości. Aby ułatwić odbiór mieszkania, polecamy zlecić to jednemu z ekspertów naszej warszawskiej firmy. Dzięki ogromnej wiedzy będzie on w stanie sprawdzić poszczególne elementy, takie jak ogrzewanie, instalację wodną i kanalizacyjną, krzywiznę ścian i wiele innych elementów, informując w jakim stanie jest dane lokum. Unikniecie w ten sposób przykrych niespodzianek w przyszłości.

Odbiory Mieszkań
Nasz adres:
Powstańców 29, 05-091 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 50 545 02 93
http://odbiorymieszkan.pl
zobacz na mapie
Konstrukcje stalowe hal

Budowa hal stalowych to zajęcie, którym trudnimy się niemal od początku naszej działalności. Ogromne doświadczenie w tej materii pozwala nam skutecznie wyprzedzać konkurencję. Stosujemy nowoczesne i zróżnicowane technologie, w zależności od zastosowania konkretnego obiektu. Z pewnością nie pożałujecie Państwo podjęcia z nami współpracy.

Konstrukcje Żywiec Sp. z o.o.
Nasz adres:
Przemysłowa 1c, 34-350 Węgierska Górka,
śląskie
Telefon: +48 33 864 01 29
http://www.konstrukcje.zywiec.pl
zobacz na mapie
Zbiorniki na szambo betonowe

Nie każdy może po prostu podłączyć się do miejskiej sieci kanalizacyjnej i zapomnieć o odpadach. Niektórzy muszą radzić sobie sami, zakładając własne zbiorniki na szambo. Co kryje się pod tą niezbyt przyjemnie kojarzoną nazwą? Otóż jest to pojemnik na nieczystości, którego konstrukcja powinna być odporna na wszelkie wpływy chemiczne oraz w stu procentach szczelna.

F.H.U. Kruczek Daniel
Nasz adres:
Wojska Polskiego 26/6, 72-510 Wolin,
zachodniopomorskie
Telefon: +48 60 735 17 01
http://www.danielkruczek.pl
zobacz na mapie
Baseny ogrodowe Częstochowa

Ciebie również stać na zapewnienie sobie trochę luksusu. Wystarczy, że skorzystasz z oferty firmy KESKE. Właśnie oni proponują baseny ogrodowe w bardzo dobrych cenach. Dostępne są modele drewniane, stalowe, Isoblok czy też niecki ceramiczne. Inwestując w rozwiązania proponowane przez to przedsiębiorstwo będziecie mieć pewność przede wszystkim wytrzymałości całej konstrukcji, odporności na działanie wielu szkodliwych czynników atmosferycznych czy tez promieniowanie UV. To gwarancja możliwości wieloletniego użytkowania.

KESKE Katarzyna Stolarska
Nasz adres:
Zrębice Pierwsze, ul. Łąkowa 5, 42-256 Olsztyn,
śląskie
Telefon: +48 34 343 59 00
http://www.keske.pl
zobacz na mapie
Nagrobki Białystok

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem w branży. Przygotowujemy między innymi nagrobki, bazując na dobrych gatunkowo materiałach. Wykorzystujemy przede wszystkim granit, pochodzenia krajowego oraz z importu. Z naszych usług korzystają osoby z Białegostoku, Moniek, Ełku, Grajewa, a także innych miejscowości na terenie województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Przygotowujemy wyroby mając na uwadze ich trwałość oraz jak najlepsze walory estetyczne. Zachęcamy do pozyskania rozwiązań pewnych.

Zakład Kamieniarski Jan Sobczak
Nasz adres:
Ciemnoszyje, 19-200 Grajewo,
podlaskie
Telefon: +48 60 191 24 74
http://jan-sobczak.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl