Propozycje Firm

oferty usługowe

budowa, remont

Webac Izolacja pozioma ścian

Chcesz, by wykonana przez Ciebie izolacja pozioma ścian odznaczała się wysoką jakością i wykonaniem, które gwarantuje użyteczność i długotrwałość ścian. Skorzystaj z naszych materiałów, dzięki którym Twoja izolacja pozioma ścian zostanie profesjonalnie wykonana i będzie służyła w Twoim domu czy budynku latami.

WEBAC® Sp. z o.o.
Nasz adres:
Wał Miedzeszyński 646, 03-994 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 672 04 76
http://webac.pl
zobacz na mapie
Remonty

Naszą specjalnością są profesjonalne remonty mieszkań. Warszawa jest miastem, w którym liczy się szybkość i fachowość. Dlatego też nasi klienci otrzymują od nas jasne zasady współpracy, w których najważniejszą wartością jest jakość wykonanego zlecenia oraz jego terminowość. Gwarantujemy pełną satysfakcję.

CityConstruction Adam Tomaszewski
Nasz adres:
ul. Sarmacka 1, 02-972 Warszawa,
woj. mazowieckie
Telefon: +48 53 015 27 38
http://www.cityconstruction.pl
zobacz na mapie
Schody metalowe zewnętrzne

Jesteśmy firmą z długoletnim stażem, cieszącą się zaufaniem klientów i dużą renomą. Wykonujemy na zamówienie schody metalowe zewnętrzne oraz wewnętrzne. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie na etapie projektowania i zamysł początkowy przekuwamy w realne przedmioty. Na naszej stronie internetowej nieustannie dodajemy nowe, dotychczasowe realizacje, które doskonale pokazują, jakim kunsztem wyróżnia się Polskiekraty.pl. Nie jest nam obcy styl nowoczesny, ani klasyczne wzornictwo oraz łączenie stali, szkła i drewna.

Polskie Kraty
Nasz adres:
Lubelska 28, 24-173 Markuszów,
lubelskie
Telefon: +48 81 881 84 37
http://polskiekraty.pl
zobacz na mapie
Nowoczesne ogrodzenia metalowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo również solidne, nowoczesne ogrodzenia metalowe. Proponujemy tylko najlepsze rozwiązania w kwestii ogrodzenia różnych powierzchni. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów, dlatego właśnie udostępniamy tak świetne produkty w tak ciekawych cenach. Zainteresowani? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

Xcel
Nasz adres:
Czereśniowa 58, 43-520 Chybie Zaborze,
śląskie
Telefon: +48 33 488 05 64
http://xcel.pl
zobacz na mapie
Baterie prysznicowe podtynkowe

Co prawda istnieją i takie wysokie, ale komu chce się podnosić zmęczone nogi? No właśnie. A takie brodziki prysznicowe podtynkowe czy płytkie to dużo szybszy prysznic, zero komplikacji. Wprost nie ma tutaj wad. Oczywiście z punktu widzenia mężczyzny. Według stereotypu, trzeba dodać. Ale tak naprawdę każdy powinien dopasować łazienkę do własnych możliwości i cech charakteru. Najważniejsze, by można było się tam po prostu umyć. Ważne są więc również baterie prysznicowe i umywalkowe.

TermiCo
Nasz adres:
Śląska 59, 32-600 Oświęcim - Babice,
małopolskie
Telefon: +48 33 843 15 87
http://www.termicotychy.pl
zobacz na mapie
odbiór palet

Jesteśmy firmą świadczącą usługi związane ze skupem, sprzedażą oraz wynajmem drewnianych produktów logistycznych. Oferujemy także odbiór palet, które są składowane u Państwa. Przy pomocy własnej floty samochodów dostawczych, mamy możliwość dojechania w dowolne miejsce na terenie Polski i Unii Europejskiej.

F.H.U.P MARCIN BONAR
Nasz adres:
Tyniecka 1, 32-050 Skawina,
małopolskie
Telefon: +48 79 067 44 67
http://skuppaletkrakow.pl
zobacz na mapie
Odbiór mieszkania Warszawa

Jeżeli wynajmujecie lub kupujecie państwo jakąkolwiek nieruchomość, bez wątpienia zależy wam na tym, aby była ona jak najlepszej jakości. Aby ułatwić odbiór mieszkania, polecamy zlecić to jednemu z ekspertów naszej warszawskiej firmy. Dzięki ogromnej wiedzy będzie on w stanie sprawdzić poszczególne elementy, takie jak ogrzewanie, instalację wodną i kanalizacyjną, krzywiznę ścian i wiele innych elementów, informując w jakim stanie jest dane lokum. Unikniecie w ten sposób przykrych niespodzianek w przyszłości.

Odbiory Mieszkań
Nasz adres:
Al. Komisji Edukacji Narodowej 54, 02-797 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 50 545 02 93
http://odbiorymieszkan.pl
zobacz na mapie
Konstrukcje stalowe hal

Budowa hal stalowych to zajęcie, którym trudnimy się niemal od początku naszej działalności. Ogromne doświadczenie w tej materii pozwala nam skutecznie wyprzedzać konkurencję. Stosujemy nowoczesne i zróżnicowane technologie, w zależności od zastosowania konkretnego obiektu. Z pewnością nie pożałujecie Państwo podjęcia z nami współpracy.

Konstrukcje Żywiec Sp. z o.o.
Nasz adres:
Przemysłowa 1c, 34-350 Węgierska Górka,
śląskie
Telefon: +48 33 864 01 29
http://konstrukcje.zywiec.pl
zobacz na mapie
Nagrobki Białystok

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem w branży. Przygotowujemy między innymi nagrobki, bazując na dobrych gatunkowo materiałach. Wykorzystujemy przede wszystkim granit, pochodzenia krajowego oraz z importu. Z naszych usług korzystają osoby z Białegostoku, Moniek, Ełku, Grajewa, a także innych miejscowości na terenie województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Przygotowujemy wyroby mając na uwadze ich trwałość oraz jak najlepsze walory estetyczne. Zachęcamy do pozyskania rozwiązań pewnych.

Zakład Kamieniarski Jan Sobczak
Nasz adres:
Ciemnoszyje, 19-200 Grajewo,
podlaskie
Telefon: +48 60 191 24 74
http://jan-sobczak.pl
zobacz na mapie
hydranty Warszawa

Choć na co dzień ich nie zauważamy, elementy gaśnicze są obowiązkowym wyposażeniem każdego biura, centrum handlowego, szkoły czy urzędu. Poza akcesoriami podręcznymi w takich miejscach można zobaczyć także hydranty. W zależności od modelu zostały one wyposażone w wąż płasko składany lub sztywny zakończony prądownicą.

Supon BC Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k
Nasz adres:
Poleczki 9a, 02-822 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 643 12 20
http://www.e-supon.pl
zobacz na mapie
Badania geotechniczne

Posiadamy niezbędne narzędzia oraz osprzęt pozwalający na wykonanie kompleksowych analiz podłoża, surowców i materiałów budowlanych. Przedsiębiorstwo Geo2000 proponuje Państwu badania geotechniczne. Jest to usługa, która pozwala określić ziarnistość podłoża oraz inne parametry. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Geo2000 Sławomir Fajga
Nasz adres:
Rumiankowa 19, 54-512 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: +48 71 738 23 34
http://geo2000.pl
zobacz na mapie
Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków

W ramach naszej oferty proponujemy najlepsze przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków, których ceny są atrakcyjne oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Proponujemy tylko sprawdzone i zawsze korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Prezentujemy szczelne zbiorniki, w których przechowywanie i filtrowanie nieczystości płynnych jest oszczędne oraz ekologiczne. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług. Czekamy na Ciebie.

eOczyszczalnie
Nasz adres:
Osadnicza 26, 65-785 Zielona Góra,
lubuskie
Telefon: +48 66 052 95 24
http://eoczyszczalnie.com.pl
zobacz na mapie
Taśmy malarskie

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem akcesoriów budowlanych. Sprzedajemy m.in. taśmy malarskie różnych rodzajów (niebieskie, maskujące czy wodoodporne). Ponadto, posiadamy inne akcesoria do malowania, jak wałki, pędzle, mieszadła i wiele innych. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty na naszej stronie.

XL-Tape-International Sp. z o.o.
Nasz adres:
Księdza Piotra Ściegiennego 242, 25-116 Kielce,
świętokrzyskie
Telefon: +48 41 246 46 00
http://bluedolphin.pl
zobacz na mapie
Szlifowany beton

Nasza firma świadczy usługi związane z czyszczeniem, renowacją i naprawą posadzek w obiektach handlowych i przemysłowych. Do każdego z procesów używamy specjalistycznych maszyn, a szlifowany beton staje się gładki, błyszczący i odporny na ścieranie. Skontaktuj się z naszym biurem w celu zamówienia zlecenia.

ISOTECH Cezary Kwaczyński
Nasz adres:
Spacerowa 17, 26-804 Stromiec,
mazowieckie
Telefon: +48 72 585 72 95
http://naprawyposadzek.pl
zobacz na mapie
Remonty dachów Warszawa

Jeżeli zależy ci na tym, aby dach na twoim domu były estetyczny, a jednocześnie solidnie wykonany, to zaufaj firmie o wieloletnim doświadczeniu w ich tworzeniu oraz remontach. Warszawska firma Hanbud świadczy profesjonalne usługi budowlane i zajmuje się zarówno tworzeniem nowych konstrukcji, jak i naprawą nawet najstarszych pokryć. Dysponują materiałami wyłącznie najwyższej jakości, dzięki czemu wszyscy klienci będą mieć pewność, że dobrze zainwestowali swoje pieniądze. Zaufaj doświadczeniu.

Dach Holding Hanbud
Nasz adres:
Sportowa 12, 05-090 Raszyn,
mazowieckie
Telefon: +48 60 161 61 13
http://www.hanbud.waw.pl
zobacz na mapie
Pomosty pływające producent

Od lat sprzedajemy różne konstrukcje ze stali i metalu. Oferujemy m.in. konstrukcje reklamowe, ogrodzenia przemysłowe, rusztowania fasadowe, ogrodzenia posesyjne. Jako producent proponujemy też pomosty pływające w różnych kształtach i o różnym przeznaczeniu, np. dla plażowiczów, albo dla wędkarzy.

ZWM DOJNIKOWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nasz adres:
Majerskiego 8, 16-400 Suwałki,
podlaskie
Telefon: +48 87 566 42 03
http://www.pomosty-plywajace.info
zobacz na mapie
Instalacje kanalizacji Poznań

Szukasz firmy, która zajmuje się budową przewodów ściekowych? Dobrze trafiłeś - instalacje kanalizacji wykonujemy szybko, sprawnie i kompleksowo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przyłączach budynków zarówno małych, prywatnych, np. domy i posesje, jak i tych dużych typu galerie handlowe i innych punktów usługowych. Działamy na terenie Poznania i okolic.

Hydromont Kubiak sp. z o.o.
Nasz adres:
Strzeszyńska 65, 60-479 Poznań,
wielkopolskie
Telefon: +48 60 270 19 93
http://www.hydromont.net
zobacz na mapie
Węże ciśnieniowe

Regularnie uzupełniamy naszą ofertę o nowe pozycje, dbając o zadowolenie Klientów i różnorodność asortymentu. Nasza firma produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości węże ciśnieniowe. Są one wykonane z solidnych materiałów, co zdecydowanie podnosi ich właściwości użytkowe. W sprzedaży znajdują się różne rozmiary.

RONDO 2 Krystyna Scholz
Nasz adres:
Tadeusza Boya-Żeleńskiego 108, 40-750 Katowice,
śląskie
Telefon: +48 69 712 26 11
http://przewody-techniczne.pl
zobacz na mapie
Daszek kominowy

Wykonany z nierdzewnej blachy i niezbędny, jeżeli posiadamy kocioł gazowy kondensacyjny. Daszek kominowy to element systemu turbo koncentrycznego odprowadzającego skondensowane spaliny. Nadciśnieniowy tryb pracy, a także możliwość działania w trybie mokrym sprawiają, że jest to praktyczne i popularne rozwiązanie.

ORELL
Nasz adres:
Zielona 4, 71-013 Szczecin,
zachodniopomorskie
Telefon: +48 53 179 76 42
http://sklep.orell.pl
zobacz na mapie
Kostka brukowa łódzkie

Zakład Betoniarski Mordaka to doświadczony producent akcesoriów budowlanych, które sprawdzą się za każdym razem, kiedy będziesz chciał popracować nad wyglądem swojego otoczenia. Oferujemy między innymi kostki brukowe, które dzięki ciekawym kształtom i bogatej kolorystyce idealnie wpiszą się w każdy krajobraz!

Zakład Betoniarski Kazimierz Mordaka
Nasz adres:
Wąwał ul. Cegielniana 24, 97-200 Tomaszów Mazowiecki,
łódzkie
Telefon: +48 44 723 10 38
http://www.mordaka.pl
zobacz na mapie
odkurzacze piorące

Wykładziny znajdujące się w hotelach czy korporacjach, tapicerki samochodów lub obicia sof i łóżek z czasem się brudzą i przestają wyglądać estetycznie. Jednakże, technika idąc do przodu, zadbała również o ten aspekt. W naszym sklepie internetowym proponujemy Państwu odkurzacze piorące, które znacząco ułatwiają dbanie o tkaniny i materiały. Zapraszamy do wnikliwej analizy ich wszystkich funkcji oraz możliwości.

MirClean
Nasz adres:
Kwiatowa 9, 38-500 Trepcza,
podkarpackie
Telefon: +48 60 235 80 10
http://www.sprzatanieprofesjonalne.eu
zobacz na mapie
Pompa ciepła

Gorąco zachęcamy Państwa do realizacji innowacyjnych urządzeń, dzięki którym można skutecznie nagrzać wodę dla całego domu i to przy sporym ograniczeniu kwot na rachunkach. Pompa ciepła doskonale spisuje się w każdym obiekcie, a jej cicha praca nie będzie sprawiała kłopotu domownikom. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Jak” sp. z o.o.
Nasz adres:
Augustowska 42, 10-683 Olsztyn,
warmińsko-mazurskie
Telefon: +48 60 763 90 44
http://www.jak2002.pl
zobacz na mapie
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Szczecin

Oferta dla osób, które chcą przeprowadzić remont bez ponoszenia kosztów związanych z zakupem nowych narzędzi. Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego oferuje szeroki wybór urządzeń na wynajem. Znajdziesz u nas betoniarki, elektronarzędzia, drabiny, pompy, pilarki, młoty i nie tylko. Serdecznie zapraszamy!

U.Studio Paulina Miziewicz
Nasz adres:
Promienista 6, 72-006 Mierzyn,
zachodniopomorskie
Telefon: +48 60 187 86 36
http://budrent.szczecin.pl
zobacz na mapie
Sorbenty chemiczne

Podczas wypadków lub wycieków niebezpiecznych substancji, które mogą zagrażać środowisku oraz człowiekowi, niezbędne są specjalistyczne substancje, które pozwolą na szybkie unieszkodliwienie plam. W ofercie naszego internetowego sklepu CSC znajduje się wysokiej jakości sorbent mineralny, który w kilka minut wchłania substancję olejową, ropopochodną lub chemiczną, pozwalając na jej proste sprzątnięcie. Proponujemy produkt w mocnych, 20-kilogramowych workach, dostępny w konkurencyjnych cenach.

Cleaning System Company Sp. z o.o.
Nasz adres:
Sątopska 10, 64-300 Bukowiec,
wielkopolskie
Telefon: +48 60 081 64 60
http://www.csc-poland.pl
zobacz na mapie
instrukcje bhp

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór profesjonalnie przygotowanych i spełniających wytyczne Państwowej Inspekcji Pracy instrukcje BHP. Oferujemy Państwu spis zasad panujących na różnych stanowiskach pracy, w miejscach publicznych, a także dotyczące korzystania z różnego rodzaju urządzeń.

Sklep internetowy BHPonline
Nasz adres:
Jagodowa 17, 65-371 Zielona Góra,
lubuskie
Telefon: +48 66 634 70 92
http://bhp-online.com
zobacz na mapie
Posadzka szybkowiążąca

Potrzebna jest Państwu posadzka przemysłowa, jaka wykonywana jest w różnego typu magazynach czy halach produkcyjnych? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług, jakie zaprezentowaliśmy na naszej stronie internetowej. Nasza posadzka przemysłowa to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy!

Bu Mi Tech Michał Buczek
Nasz adres:
Siedlecka 76, 08-106 Zbuczyn,
mazowieckie
Telefon: +48 72 127 20 27
http://bumitech-posadzki.pl
zobacz na mapie
cięcie gumy

Naszą specjalnością jest cięcie gumy. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, nasi wykwalifikowani fachowcy są w stanie zapewnić profesjonalną realizację usług. Wybierając naszą firmę zyskujesz pewność, że usługi będą zrealizowane na najwyższym poziomie i w ustalonym wcześniej terminie. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

KNMPL sp. z o.o.
Nasz adres:
Bór 77/81A, 42-202 Częstochowa,
śląskie
Telefon: +48 88 897 29 42
http://www.knmpl.pl
zobacz na mapie
Biuro projektowe Gliwice

Nasza firma zajmuje się projektowaniem wszelkiego rodzaju instalacji będących niezbędnym wyposażeniem budynku. Są to takie instalacje jak sanitarne, gazowe, elektryczne i ogrzewania centralnego. Nasze biuro projektowe znajduje się w Gliwicach, ale działamy na całym śląsku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oerty.

BIURO PROJEKTOWO- USŁUGOWE ERAN MARCIN RANIOWSKI
Nasz adres:
Wiejska 61a, 44-153 Łany Wielkie,
śląskie
Telefon: +48 51 062 68 30
http://www.eran.com.pl
zobacz na mapie
Wynajem koparki

Nasza świadczy usługi budowlane, w zakresie których wykonujemy prace drogowe i ziemne. Dysponujemy sprzętem, również oferowanym pod wynajem na przykład koparki i ładowarki. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, które pozwalają im na realizowanie zleceń terminowo i kompleksowo, a wszystkie nasze maszyny są w pełni sprawne i skuteczne w działaniu. Zapraszamy!

VMG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nasz adres:
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 214 50 47
http://www.vmg-polska.com.pl
zobacz na mapie
Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe zmniejsza lepkość powłoki w porównaniu do farby. Takiej metody tworzenia powłok wymaga wiele elementów wyposażenia domów i obiektów użytkowych, przede wszystkim także meble sklepowe. Producent dbający o to, by jego meble sklepowe długo służyły swojej funkcji, wykorzystuje to, że lakiery posiadają dobre własności błonotwórcze. Meble sklepowe pomalowane w ten sposób posiadają połyskliwą powierzchnię. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Fabryka 4x4 Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Nasz adres:
Polna 24, 38-457 Szczepańcowa,
podkarpackie
Telefon: +48 60 905 00 89
http://www.laserfabryka4x4.pl
zobacz na mapie
Zaciskarka do rur miedzianych

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego dostawcy maszyn, przeznaczonych do precyzyjnej pracy na rurach, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Energotytan. W naszym asortymencie znajdują się między innymi zaciskarki do rur miedzianych. Są to urządzenia o doskonałych parametrach technicznych, trwałe i niezawodne.

ENERGOTYTAN SP. Z O.O.
Nasz adres:
Plac Kilińskiego 2, 32-660 Chełmek,
małopolskie
Telefon: +48 33 842 75 38
http://www.energotytan.com.pl
zobacz na mapie
Oporniki granitowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości wyrobów kamiennych, a wśród nich artykuły przeznaczone do zaaranżowania przestrzeni zewnętrznej, jak i doskonale nadające się do wykorzystania wewnątrz budynków. Polecamy między innymi oporniki granitowe, które spełniają rolę obrzeży zapewniających właściwe podtrzymanie innym elementom.

Mar Granit
Nasz adres:
Serwinów 1A, 58-170 Dobromierz,
dolnośląskie
Telefon: +48 66 195 32 94
http://mar-granit.pl
zobacz na mapie
obejmy nierdzewne

Potrzebujesz najwyższej jakości obejmy nierdzewnej w bardzo atrakcyjnej cenie? W takim wypadku koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Dostępne są najróżniejsze modele, między innymi takie wykonane ze stali ocynkowanej lub stali nierdzewnej. Gwarantujemy, że dzięki użyciu świetnych materiałów, posłuży wam długo.

A-GO Anna Gorzelska-Olik
Nasz adres:
Branickiego 15, 02-972 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 60 918 65 15
http://zaciskowe.pl
zobacz na mapie
Malowanie natryskowe

Rozwój techniki i zwiększenie wydajności pracy jest jedną z cech branży budowlanej. W dzisiejszych czasach każdy chce budować szybciej, więcej i taniej. Malowanie natryskowe ścian, a więc równomierne rozprowadzanie pod ciśnieniem farby na dużą powierzchnię z pewnością umożliwia przyspieszenie tempa pracy. Dzięki nam wykonanie tych prac przebiegnie błyskawicznie. Zaufaj nam - jesteśmy ekspertami w swojej branży.

Firma handlowo usługowa Arkadiusz Kolawa
Nasz adres:
Bednarska 5, 43-200 Pszczyna,
śląskie
Telefon: +48 73 111 01 01
http://www.drywallconstruction.pl
zobacz na mapie
Łączniki ciesielskie

Proponowane przez nas łączniki ciesielskie świetnie nadają się zarówno w przemyśle meblarskim, jak i przy wykończeniu wnętrz, czy budowie konstrukcji drewnianych. Wysokiej klasy surowce pozwalają nam dostarczać Państwu najlepsze rozwiązania. Nasze łączniki do drewna to gwarancja satysfakcji. Zapraszamy!

Techniki Zamocowań Jan Kurleto
Nasz adres:
Św. Stanisława 53, 32-040 Świątniki Górne,
małopolskie
Telefon: +48 12 256 52 25
http://www.technikizamocowan.pl
zobacz na mapie
środki koranol do drewna

Matowe produkty do konserwacji świetnie zabezpieczają przed działaniem czynników atmosferycznych. środki Koranol do drewna są niezbędne, żeby móc przez długie lata cieszyć się świetnym wyglądem swoich przedmiotów. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy idealnie sprawdzające się produkty do konserwacji.

Kurt Obermeier Polska Sp. z o.o.
Nasz adres:
Dzięcielin 92F, 64-400 Międzychód,
wielkopolskie
Telefon: +48 67 284 71 38
http://ochronadrewna.pl
zobacz na mapie
izolacja przeciwwodna

Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakres świadczonych przez nas usług. Izolacje przeciwwilgociowe stanowią działania, jakie realizujemy dla naszych klientów, by Ci mogli uzyskać odpowiednie najbezpieczniejsze rozwiązania w wybranych budynkach. Gwarantujemy Wam do wykonywania zleceń wykorzystanie najwyższej klasy materiałów.

Remmers
Nasz adres:
Sowia 8, 62-080 Tarnowo Podgórne,
wielkopolskie
Telefon: +48 61 816 81 00
http://www.remmers.pl
zobacz na mapie
tekla kotly

Klienci, którzy chcą zainwestować w system grzewczy, mogą wybrać urządzenia marki Tekla. Firma oferuje kotły ekologiczne automatyczne na pallet, a także modele automatyczne, których paliwem jest węgiel, z ręcznym załadunkiem. Przedsiębiorstwo to dostarcza także urządzenia komorowe oraz pompy ciepła.

Tekla Eko Technologie sp. z o.o.
Nasz adres:
Lipowa 38, 43-523 Pruchna,
śląskie
Telefon: +48 33 852 12 54
http://www.teklakotly.pl
zobacz na mapie
Płytki elewacyjne klinkierowe

Jeśli zdecydowałeś się już na ocieplanie budynku za pomocą naszych produktów, zapraszamy do przeglądania katalogu dostępnych rozwiązań elewacyjnych. Płytki klinkierowe dostępne są w wielu kolorach. Znajdziesz tu zarówno klasyczne, ceglastoczerwone kafelki, jak i mniej jaskrawe modele, w odcieniach beżu i szarości.

Stone Group Sp. z o.o.
Nasz adres:
Powstańców Śląskich 65, 01-355 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 243 94 23
http://www.ceglynaelewacje.pl
zobacz na mapie
Nieruchomości Goleniów

Prowadzona przez nas od kilkunastu lat agencja nieruchomości specjalizuje się w pośrednictwie sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów i działek budowlanych w Goleniowie i okolicach. Zajmujemy się również promocją ogłoszeń w środkach masowego przekazu. Oferujemy też doradztwo prawne, związane z planowaną inwestycją, a także w zakresie darowizn, spadków oraz podziałów geodezyjnych.

Mikulski Nieruchomości
Nasz adres:
Marii Konopnickiej 76, 72-100 Goleniów,
zachodniopomorskie
Telefon: +48 53 085 50 03
http://www.mikulski-nieruchomosci.pl
zobacz na mapie
Chemia gospodarcza

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo różnego rodzaju produkty, takie jak chemia gospodarcza, czy też artykuły spożywcze. Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości proszki do prania, płyny do płukania, a inne produkty chemiczne niezbędne do utrzymania czystości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Higiena Kompleks
Nasz adres:
Niemodlińska 75, 45-864 Opole,
opolskie
Telefon: +48 60 046 97 76
http://hurtowniasrodkowczystosci.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl