Propozycje Firm

oferty usługowe

instytucje, organizacje

Wieczne pióra

Wieczne pióra jako synonim luksusu, elegancji i prestiżu funkcjonują już od wielu lat. W sklepie internetowym stworzonym przez przedsiębiorstwo Pióroteka króluje wyrafinowana atmosfera towarzysząca wiecznym piórom. Zapraszamy wszystkie osoby do odwiedzenia naszego sklepu oraz wyboru jednego ze znakomitych produktów.

Pióroteka
Nasz adres:
Złota 69, 00-819 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 53 866 44 55
http://wiecznepiora.eu
zobacz na mapie
Odszkodowanie z OC sprawcy

Wszyscy posiadacze pojazdów mechanicznych w Polsce powinni posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Eksperci z Paktus pomogą uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy wypadku czy kolizji drogowej. Mogą zgłosić się do nas wszyscy, którym odmówiono wypłaty świadczenia lub którzy są niezadowoleni z jego wysokości. Zajmiemy się formalnościami związanymi z uzyskaniem pieniędzy - zebraniem dokumentów dla ubezpieczyciela, kontaktem z nim i innymi sprawami. Pomożemy też oszacować należną kwotę.

Grupa Prawno-Medyczna Paktus
Nasz adres:
Zegarmistrzowska 32, 51-180 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: +48 71 341 14 46
http://paktus.pl
zobacz na mapie
Niszczenie nośników informacji

Nie wszystkie firmy są w stanie podjąć się kompleksowego niszczenia nośników informacji. Obecnie wiele firm zapisuje niezwykle ważne dane oraz zestawienia na płytach oraz innych przenośnych czytnikach. Dlatego też zachęcamy państwa do skorzystania z oferty PPHU Delo - firmy Tomasza Chlastawa. Nasze działania objęte są pełną dyskrecją.

Deleo PPHU Tomasz Chlastawa
Nasz adres:
Bolesławice 232 b, 59-700 Bolesławiec,
dolnośląskie
Telefon: +48 75 735 10 13
http://www.niszczarnia.pl
zobacz na mapie
Biuro księgowe

Jeżeli poszukujecie Państwo usług księgowych na najwyższym poziomie, skontaktujcie się z biurem rachunkowym Fractum w Warszawie. Zajmujemy się prowadzeniem ewidencji przychodów i rozchodów, spisami do ksiąg VAT, sporządzaniem deklaracji i rozliczeń podatkowych, korespondencją z ZUS i urzędami skarbowymi.

Fractum s.c. Biuro rachunkowe
Nasz adres:
al. Jana Pawła II 36/56, 00-141 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 625 44 88
http://www.fractum.pl
zobacz na mapie
Polska strefa inwestycji

Firma wykonuje szereg analiz i symulacji dotyczących otrzymania decyzji o wsparciu. Informujemy czym jest i kogo dotyczy polska strefa inwestycji. Asystujemy przy określaniu czasu, w którym beneficjent może skorzystać ze zwolnienia podatkowego oraz wielkości pomocy publicznej w zależności od wydatków.

Grant Thornton
Nasz adres:
Antoniego Baraniaka 88E, 61-131 Poznań,
wielkopolskie
Telefon: +48 61 625 11 00
http://grantthornton.pl
zobacz na mapie
Drukarki laserowe

Działalność naszego przedsiębiorstwa opiera się na dostarczaniu najwyższej jakości sprzętu dla renomowanych producentów. Wśród nich znajdują się również drukarki laserowe tak uznanych marek jak HP, dla których przygotowaliśmy tonery i akcesoria. Odwiedź stronę internetową firmy WPC24 i sprawdź katalogi dostępnych produktów.

WPC24
Nasz adres:
Gromadzka 46, 30-719 Kraków,
małopolskie
Telefon: +48 66 077 67 55
http://wpc24.pl
zobacz na mapie
usługi księgowe dla firm

Oferujemy świadczenia rachunkowe dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Oferujemy usługi księgowe dla firm, obejmujące pomoc w wyborze formy opodatkowania oraz ewidencjonowanie przychodów i podatków od towarów i usług. Biuro rachunkowe z Gogolina reprezentuje także Klientów przed Urzędem Skarbowym i ZUS.

Kancelaria Podatkowa PRESTIGE Krzysztof Blacha
Nasz adres:
Krapkowicka 9, 47-320 Gogolin,
opolskie
Telefon: +48 50 014 95 53
http://prestige-podatki.pl
zobacz na mapie
sejf ścienny

Potrzebujesz skrytki, w której będziesz mógł w sposób kompleksowy i bezpieczne przechować swoje banknoty lub cenne przedmioty? Trafiłeś w idealne miejsce. Sejf ścienny dostępny w naszej ofercie to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak i urzędach czy instytucjach publicznych.

Sejfmaster
Nasz adres:
Kleczkowska 19, 50-227 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: +48 73 529 50 31
http://sejfmaster.pl
zobacz na mapie
Jak ogłosić upadłość konsumencką

Nasza kancelaria posiada doświadczenie we współpracy z klientami, którzy znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Jak ogłosić upadłość konsumencką? Pierwszym krokiem jest dogłębna analiza stanu finansów dłużnika, którą wykonuje jeden z naszych prawników. Następnie przygotowywany jest wniosek do sądu gospodarczego.

KANCELARIA PRAWNA "AGK" RESTRUKTURYZACJE I UPADŁOŚCI ANNA GRUDZIEŃ-KURPIEWSKA
Nasz adres:
Aleja J.Ch. Szucha 8, 00-582 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 73 271 31 11
http://upadlosci-kancelaria.pl
zobacz na mapie
Inwestowanie w ETF

Inwestowanie w ETF (Exchange-Traded Fund) to popularna strategia inwestycyjna. ETF-y są funduszami inwestycyjnymi notowanymi na giełdzie, które śledzą indeksy lub branże. Dają inwestorom dostęp do zdywersyfikowanych portfeli aktywów i są często tańszą opcją niż tradycyjne fundusze inwestycyjne. Zapoznaj się z nasza ofertą!

iMercado Sp. z o.o.
Nasz adres:
Jasna 19, 00-058 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 72 886 15 34
http://imercado.pl
zobacz na mapie
Licytacje komornicze Puławy

Ustawodawca przygotował szereg przepisów, które pozwalają na egzekucję zadłużenia. Obywatel ma prawo m.in. wybrać urzędnika, który zajmie się tą procedurą. Licytacje komornicze w Puławach przeprowadza Kancelaria Agnieszki Nowak. Na stronach internetowych zostały opublikowane niezbędne dane kontaktowe i adresowe. Udostępniono również możliwość śledzenia zbliżających się sprzedaży publicznych mienia.

Kancelaria Komornicza nr III w Puławach Agnieszka Nowak
Nasz adres:
Wojska Polskiego 1/19, 24-100 Puławy,
lubelskie
Telefon: +48 81 721 44 99
http://komornik-nowak-pulawy.pl
zobacz na mapie
Potykacze reklamowe

Niezależnie od wielkości Twojej firmy, skuteczne przekazanie Twojego przekazu potencjalnym klientom jest kluczem do sukcesu. Oferujemy Państwu doskonały sposób na wyprzedzenie konkurencji - potykacze reklamowe. Te przenośne i dobrze widoczne narzędzia reklamowe nie tylko przyciągną wzrok potencjalnych klientów, ale także pozwolą na szybkie i łatwe podglądanie oferty w przystępnej formie. Dzięki naszym potykaczom reklamowym, Twoja marka stanie się synonimem nowoczesności i profesjonalizmu. Nie zwlekaj, podnieś swoją firmę na wyższy poziom już dziś!

NSPARROW SZYMON WRÓBEL
Nasz adres:
Plac Kaszubski 8/311, 81-350 Gdynia,
pomorskie
Telefon: +48 66 018 85 97
http://insparrow.pl
zobacz na mapie
Mindfulness trening uważności

Borykasz się z problemami dnia codziennego i poszukujesz wsparcia specjalisty? Zgłoś się do nas, gdzie udzielona zostanie Ci odpowiednia pomoc czy poprowadzi trening uważności. Przeprowadzimy dla Państwa konsultacje w naszej siedzibie zlokalizowanej w Piasecznie. Dzięki nam możliwe jest uporanie się ze stanami lękowymi czy też depresją.

MINDFULNESS POLSKA
Nasz adres:
Kanadyjska 29, 05-500 Józefosław,
mazowieckie
Telefon: +48 60 426 88 67
http://mindfulnesspolska.pl
zobacz na mapie
Likwidacja szkód OC

Dysponujemy doświadczonym zespołem ekspertów, którzy są gotowi poprowadzić Cię przez skomplikowany proces zgłaszania uszkodzeń krok po kroku. Działamy z pasją i zaangażowaniem, zawsze z największym poszanowaniem dla Twojego czasu i środków. Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dzisiaj i odzyskaj to, co Ci się należy. Bez stresu, bez niespodzianek. Z nami likwidacja szkód OC staje się prosta i wygodna.

Complex Automotive
Nasz adres:
al. Jerozolimskie 436, 05-800 Pruszków,
mazowieckie
Telefon: +48 22 100 12 42
http://complexautomotive.pl
zobacz na mapie
Obsługa konferencji

Zastanawiasz się, która firma organizuje najlepsze spotkania biznesowe? To właśnie my jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie! Obsługa konferencji to dla nas czysta przyjemność. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych wyjątkowych ofert. To inwestycja w zadowolenie każdego gościa!

Lidex Sp. z o.o.
Nasz adres:
Republikańska 24a, 04-404 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 512 47 00
http://lidex.com.pl
zobacz na mapie
Biuro podatkowe Poznań

AK-PLUS to godne zaufania biuro podatkowe. Poznań jest miastem, w którym w branży księgowej panuje wysoka konkurencja. Zapewniamy, że oferta naszej firmy jest jedyna w swoim rodzaju. Wyróżniamy się profesjonalizmem, jakością, pełnym zaangażowaniem i zrozumieniem klienta. Nasza oferta jest niezwykle szeroka, a co najważniejsze składa się na nią duże doświadczenie i praktyczna wiedza zdobyta w trakcie wielu lat pracy. Biuro podatkowe AK-PLUS zaprasza wszystkie osoby, które pragną uzyskać profesjonalne usługi rachunkowe.

AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska
Nasz adres:
Bogusławskiego 30/5, 60-214 Poznań,
wielkopolskie
Telefon: +48 60 178 16 34
http://biurorachunkowe-poznan.eu
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl