Propozycje Firm

oferty usługowe

instytucje, organizacje

Wieczne pióra

Wieczne pióra jako synonim luksusu, elegancji i prestiżu funkcjonują już od wielu lat. W sklepie internetowym stworzonym przez przedsiębiorstwo Pióroteka króluje wyrafinowana atmosfera towarzysząca wiecznym piórom. Zapraszamy wszystkie osoby do odwiedzenia naszego sklepu oraz wyboru jednego ze znakomitych produktów.

Pióroteka
Nasz adres:
Złota 69, 00-819 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 53 866 44 55
http://wiecznepiora.eu
zobacz na mapie
Internetowe biuro rachunkowe

Ogranicz czas jaki poświęcasz na kontrolę rozliczeń, wysyłkę dokumentów finansowych, faktur oraz inne kontakty z firmą realizującą usługi księgowe dla Twojego przedsiębiorstwa. Tax online to internetowe biuro rachunkowe, dzięki któremu szybko, tanio i bezpiecznie rozliczysz swoje faktury! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
Nasz adres:
ul. Krasińskiego 29, 40-019 Katowice,
śląskie
Telefon: +48 53 027 37 41
http://e-taxonline.pl
zobacz na mapie
Szuflady kasowe

Jeśli bezpieczeństwo jest dla Ciebie najważniejsze, to nasze oferowane przez nasza firmę szuflady kasowe będą najlepszym z możliwych rozwiązań. Ich zaletą są materiały, z których zostały wykonane i konstrukcja, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu Twój utarg będzie bardzo dobrze chroniony.

EDATA Polska Sp. z o.o.
Nasz adres:
Puławska 314, 02-819 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 53 341 74 81
http://www.edatapolska.pl
zobacz na mapie
Tłumaczenie artykułów naukowych

Nasze biuro zajmuje się usługami związanymi z przekładem treści na język angielski, z różnorodnych dziedzin, takich jak biologia, medycyna, rolnictwo czy ekonomia. Oferujemy m. in. tłumaczenie artykułów naukowych oraz ich weryfikację pod kątem prawidłowej ortografii, interpunkcji oraz spójności całego tekstu.

ProSciEditing
Nasz adres:
Krzywa 28, 38-307 Sękowa,
małopolskie
Telefon: +48 00 000 00 00
http://www.prosciediting.pl
zobacz na mapie
Odszkodowanie z oc sprawcy

Wszyscy posiadacze pojazdów mechanicznych w Polsce powinni posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Eksperci z Paktus pomogą uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy wypadku czy kolizji drogowej. Mogą zgłosić się do nas wszyscy, którym odmówiono wypłaty świadczenia lub którzy są niezadowoleni z jego wysokości. Zajmiemy się formalnościami związanymi z uzyskaniem pieniędzy - zebraniem dokumentów dla ubezpieczyciela, kontaktem z nim i innymi sprawami. Pomożemy też oszacować należną kwotę.

Grupa Prawno-Medyczna Paktus
Nasz adres:
Poświęcka 22/14, 51-128 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: +48 71 341 14 46
http://paktus.pl
zobacz na mapie
biuro rachunkowe Gniezno

Tylko w ramach naszych usług proponujemy najlepsze usługi księgowe w Gnieźnie i Trzemesznie! Nasze biuro rachunkowe z pewnością odpowie na Twoje oczekiwania i wymagania! Wyspecjalizowana grupa specjalistów pomoże Tobie w usługach związanych z finansami i podatkami. Zapraszamy zainteresowanych do współpracy!

Grupa Księgowych i Doradców Beata Kaźmierczak
Nasz adres:
Zieleń 8B, 62-240 Trzemeszno,
wielkopolskie
Telefon: +48 61 415 41 04
http://ksiegowiidoradcy.pl
zobacz na mapie
Kredyt gotówkowy online

Jako firma zajmujemy się doradztwem finansowym oraz pośrednictwem w pożyczkach błyskawicznych. U nas możesz wziąć bezpieczny kredy gotówkowy online, nawet do kilku tysięcy. Złóż wniosek bez wychodzenia z domu, a odpowiedź uzyskasz już w ciągu kilkunastu minut. To szybki zastrzyk pieniędzy na twoje najpilniejsze wydatki.

Finanse dla Ciebie
Nasz adres:
Marii Curie-Skłodowskiej 3/5, 20-029 Lublin,
lubelskie
Telefon: +48 60 473 11 22
http://www.splatachwilowek.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl