Propozycje Firm

oferty usługowe

instytucje, organizacje

Prawnik Ruda Śląska

Jeżeli interesują Cię porady prawne to z pewnością powinieneś skorzystać z usług prawnika z Rudy Śląskiej, który swoim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem zdobywa kolejnych usatysfakcjonowanych klientów. Prawnik zaprasza do wizyty w otwartej kancelarii prawniczej. Życzymy udanych konsultacji.

Kancelaria Ryszard Stolarz
Nasz adres:
Czarnoleśna 47, 41-709 Ruda Śląska,
śląskie
Telefon: +48 32 700 31 99
http://www.kancelariars.pl
zobacz na mapie
Dominikanie.pl - Wiara

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej Dominikanów. To tutaj znajdziesz szczegółowe informacje, dotyczące wiary w Boga, powołania, rachunku sumienia, spowiedzi i wielu innych sakramentów oraz najważniejszych momentów w życiu każdego katolika. Dzięki nam odnajdziesz odpowiednią drogę do Pana.

Polska Prowincja Zakonu Kaznodziejskiego OO Dominikanów
Nasz adres:
Freta 10, 00-227 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 635 47 00
http://info.dominikanie.pl
zobacz na mapie
Usługi rachunkowe Gdańsk

Specjalnością naszego biura rachunkowego jest świadczenie usług księgowych, a także kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa firm zarejestrowanych w Gdańsku, Gdyni bądź Sopocie. W zakres naszych obowiązków wchodzi więc m.in. prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia, przygotowywanie sprawozdań dla ZUS, GUS, czy też US, a także opracowywanie zestawień ekonomicznych oraz finansowych. Udzielamy także profesjonalnych konsultacji z zakresu szeroko rozumianej rachunkowości.

Biuro Rachunkowe Wektor Jarosław Wróblewski
Nasz adres:
Czyżewskiego 38, 80-336 Gdańsk,
pomorskie
Telefon: +48 58 559 84 84
http://www.biurowektor.pl
zobacz na mapie
Wieczne pióra

Wieczne pióra jako synonim luksusu, elegancji i prestiżu funkcjonują już od wielu lat. W sklepie internetowym stworzonym przez przedsiębiorstwo Pióroteka króluje wyrafinowana atmosfera towarzysząca wiecznym piórom. Zapraszamy wszystkie osoby do odwiedzenia naszego sklepu oraz wyboru jednego ze znakomitych produktów.

Pióroteka
Nasz adres:
Złota 69, 00-819 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 53 866 44 55
http://wiecznepiora.eu
zobacz na mapie
Internetowe biuro rachunkowe

Ogranicz czas jaki poświęcasz na kontrolę rozliczeń, wysyłkę dokumentów finansowych, faktur oraz inne kontakty z firmą realizującą usługi księgowe dla Twojego przedsiębiorstwa. Tax online to internetowe biuro rachunkowe, dzięki któremu szybko, tanio i bezpiecznie rozliczysz swoje faktury! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
Nasz adres:
ul. Krasińskiego 29, 40-019 Katowice,
śląskie
Telefon: +48 53 027 37 41
http://e-taxonline.pl
zobacz na mapie
Szuflady kasowe

Jeśli bezpieczeństwo jest dla Ciebie najważniejsze, to nasze oferowane przez nasza firmę szuflady kasowe będą najlepszym z możliwych rozwiązań. Ich zaletą są materiały, z których zostały wykonane i konstrukcja, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu Twój utarg będzie bardzo dobrze chroniony.

EDATA Polska Sp. z o.o.
Nasz adres:
Puławska 314, 02-819 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 53 341 74 81
http://www.edatapolska.pl
zobacz na mapie
Tłumaczenie artykułów naukowych

Nasze biuro zajmuje się usługami związanymi z przekładem treści na język angielski, z różnorodnych dziedzin, takich jak biologia, medycyna, rolnictwo czy ekonomia. Oferujemy m. in. tłumaczenie artykułów naukowych oraz ich weryfikację pod kątem prawidłowej ortografii, interpunkcji oraz spójności całego tekstu.

ProSciEditing
Nasz adres:
Krzywa 28, 38-307 Sękowa,
małopolskie
Telefon: +48 00 000 00 00
http://www.prosciediting.pl
zobacz na mapie
Odszkodowanie z oc sprawcy

Wszyscy posiadacze pojazdów mechanicznych w Polsce powinni posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Eksperci z Paktus pomogą uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy wypadku czy kolizji drogowej. Mogą zgłosić się do nas wszyscy, którym odmówiono wypłaty świadczenia lub którzy są niezadowoleni z jego wysokości. Zajmiemy się formalnościami związanymi z uzyskaniem pieniędzy - zebraniem dokumentów dla ubezpieczyciela, kontaktem z nim i innymi sprawami. Pomożemy też oszacować należną kwotę.

Grupa Prawno-Medyczna Paktus
Nasz adres:
Poświęcka 22/14, 51-128 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: +48 71 341 14 46
http://paktus.pl
zobacz na mapie
biuro rachunkowe Gniezno

Tylko w ramach naszych usług proponujemy najlepsze usługi księgowe w Gnieźnie i Trzemesznie! Nasze biuro rachunkowe z pewnością odpowie na Twoje oczekiwania i wymagania! Wyspecjalizowana grupa specjalistów pomoże Tobie w usługach związanych z finansami i podatkami. Zapraszamy zainteresowanych do współpracy!

Grupa Księgowych i Doradców Beata Kaźmierczak
Nasz adres:
Zieleń 8B, 62-240 Trzemeszno,
wielkopolskie
Telefon: +48 61 415 41 04
http://ksiegowiidoradcy.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl