Propozycje Firm

oferty usługowe

instytucje, organizacje

Wieczne pióra

Wieczne pióra jako synonim luksusu, elegancji i prestiżu funkcjonują już od wielu lat. W sklepie internetowym stworzonym przez przedsiębiorstwo Pióroteka króluje wyrafinowana atmosfera towarzysząca wiecznym piórom. Zapraszamy wszystkie osoby do odwiedzenia naszego sklepu oraz wyboru jednego ze znakomitych produktów.

Pióroteka
Nasz adres:
Złota 69, 00-819 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 53 866 44 55
http://wiecznepiora.eu
zobacz na mapie
Odszkodowanie z OC sprawcy

Wszyscy posiadacze pojazdów mechanicznych w Polsce powinni posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Eksperci z Paktus pomogą uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy wypadku czy kolizji drogowej. Mogą zgłosić się do nas wszyscy, którym odmówiono wypłaty świadczenia lub którzy są niezadowoleni z jego wysokości. Zajmiemy się formalnościami związanymi z uzyskaniem pieniędzy - zebraniem dokumentów dla ubezpieczyciela, kontaktem z nim i innymi sprawami. Pomożemy też oszacować należną kwotę.

Grupa Prawno-Medyczna Paktus
Nasz adres:
Zegarmistrzowska 32, 51-180 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: +48 71 341 14 46
http://paktus.pl
zobacz na mapie
Niszczenie nośników informacji

Nie wszystkie firmy są w stanie podjąć się kompleksowego niszczenia nośników informacji. Obecnie wiele firm zapisuje niezwykle ważne dane oraz zestawienia na płytach oraz innych przenośnych czytnikach. Dlatego też zachęcamy państwa do skorzystania z oferty PPHU Delo - firmy Tomasza Chlastawa. Nasze działania objęte są pełną dyskrecją.

Deleo PPHU Tomasz Chlastawa
Nasz adres:
Bolesławice 232 b, 59-700 Bolesławiec,
dolnośląskie
Telefon: +48 75 735 10 13
http://www.niszczarnia.pl
zobacz na mapie
Biuro księgowe

Jeżeli poszukujecie Państwo usług księgowych na najwyższym poziomie, skontaktujcie się z biurem rachunkowym Fractum w Warszawie. Zajmujemy się prowadzeniem ewidencji przychodów i rozchodów, spisami do ksiąg VAT, sporządzaniem deklaracji i rozliczeń podatkowych, korespondencją z ZUS i urzędami skarbowymi.

Fractum s.c. Biuro rachunkowe
Nasz adres:
al. Jana Pawła II 36/56, 00-141 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 625 44 88
http://www.fractum.pl
zobacz na mapie
Polska strefa inwestycji

Firma wykonuje szereg analiz i symulacji dotyczących otrzymania decyzji o wsparciu. Informujemy czym jest i kogo dotyczy polska strefa inwestycji. Asystujemy przy określaniu czasu, w którym beneficjent może skorzystać ze zwolnienia podatkowego oraz wielkości pomocy publicznej w zależności od wydatków.

Grant Thornton
Nasz adres:
Antoniego Baraniaka 88E, 61-131 Poznań,
wielkopolskie
Telefon: +48 61 625 11 00
http://grantthornton.pl
zobacz na mapie
Segregator A5

Segregatory A5 to produkt, który pojawia się w każdym biurze. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko niepowtarzalny segregator A5, ale też teczki biurowe czy reklamowe, które są dostosowane do charakteru działalności Klienta. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej atrakcyjnej oferty artykułów biurowych.

Supply Service Maciej Dąbała
Nasz adres:
Igańska 20, 04-087 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 88 478 87 88
http://biurowe-zakupy.pl
zobacz na mapie
Drukarki laserowe

Działalność naszego przedsiębiorstwa opiera się na dostarczaniu najwyższej jakości sprzętu dla renomowanych producentów. Wśród nich znajdują się również drukarki laserowe tak uznanych marek jak HP, dla których przygotowaliśmy tonery i akcesoria. Odwiedź stronę internetową firmy WPC24 i sprawdź katalogi dostępnych produktów.

WPC24
Nasz adres:
Gromadzka 46, 30-719 Kraków,
małopolskie
Telefon: +48 66 077 67 55
http://wpc24.pl
zobacz na mapie
usługi księgowe dla firm

Oferujemy świadczenia rachunkowe dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Oferujemy usługi księgowe dla firm, obejmujące pomoc w wyborze formy opodatkowania oraz ewidencjonowanie przychodów i podatków od towarów i usług. Biuro rachunkowe z Gogolina reprezentuje także Klientów przed Urzędem Skarbowym i ZUS.

Kancelaria Podatkowa PRESTIGE Krzysztof Blacha
Nasz adres:
Krapkowicka 9, 47-320 Gogolin,
opolskie
Telefon: +48 50 014 95 53
http://prestige-podatki.pl
zobacz na mapie
sejf ścienny

Potrzebujesz skrytki, w której będziesz mógł w sposób kompleksowy i bezpieczne przechować swoje banknoty lub cenne przedmioty? Trafiłeś w idealne miejsce. Sejf ścienny dostępny w naszej ofercie to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak i urzędach czy instytucjach publicznych.

Sejfmaster
Nasz adres:
Kleczkowska 19, 50-227 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: +48 73 529 50 31
http://sejfmaster.pl
zobacz na mapie
Zakładanie działalności gospodarczej

Szukasz taniego sposobu na prowadzenie działalności? Skorzystaj z usług firmy E-tax Optimal. Nasze doświadczenie w biznesie pozwala nam ustalić, czego dokładnie potrzebujesz. Dlatego oferujemy zakładanie działalności gospodarczej i wirtualne biuro, w którym skorzystasz z profesjonalnych usług księgowych.

E-Tax Optimal Biuro Rachunkowe Iwona Wójcik
Nasz adres:
A. Mickiewicza 46, 34-200 Sucha Beskidzka,
małopolskie
Telefon: +48 88 387 51 67
http://e-taxoptimal.pl
zobacz na mapie
Właściwość urzędu skarbowego

Zajmujemy się prowadzeniem bloga w temacie doradztwa podatkowego oraz biznesowego. Informujemy także o najnowszych zmianach w przepisach. Właściwość urzędu skarbowego określona jest w Rozporządzeniu Ministra Finansów, w tym przypadku chodzi o wskazanie odpowiedniego miejsca do rozliczeń podatku dochodowego.

Martini i Wspólnicy Sp. z o.o.
Nasz adres:
Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 60 811 57 28
http://martinitax.pl
zobacz na mapie
Jak ogłosić upadłość konsumencką

Nasza kancelaria posiada doświadczenie we współpracy z klientami, którzy znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Jak ogłosić upadłość konsumencką? Pierwszym krokiem jest dogłębna analiza stanu finansów dłużnika, którą wykonuje jeden z naszych prawników. Następnie przygotowywany jest wniosek do sądu gospodarczego.

KANCELARIA PRAWNA "AGK" RESTRUKTURYZACJE I UPADŁOŚCI ANNA GRUDZIEŃ-KURPIEWSKA
Nasz adres:
Aleja J.Ch. Szucha 8, 00-582 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 73 271 31 11
http://upadlosci-kancelaria.pl
zobacz na mapie
Doradztwo Toruń

Nasza propozycja skierowana jest do spółek cywilnych oraz klientów prowadzących indywidualną działalność gospodarczą. Oferujemy pośrednictwo oraz doradztwo kredytowe. Podpowiadamy, jakie decyzje finansowe podejmować w przypadku chęci zaciągnięcia pożyczek bankowych. Spotkanie może odbyć się w Toruniu, a także w wielu innych miastach. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.
Nasz adres:
Kopernika 27, 87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 56 654 71 70
http://tfpk.pl
zobacz na mapie
Inwestowanie w ETF

Inwestowanie w ETF (Exchange-Traded Fund) to popularna strategia inwestycyjna. ETF-y są funduszami inwestycyjnymi notowanymi na giełdzie, które śledzą indeksy lub branże. Dają inwestorom dostęp do zdywersyfikowanych portfeli aktywów i są często tańszą opcją niż tradycyjne fundusze inwestycyjne. Zapoznaj się z nasza ofertą!

iMercado Sp. z o.o.
Nasz adres:
Jasna 19, 00-058 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 72 886 15 34
http://imercado.pl
zobacz na mapie
Odszkodowanie za uraz kręgosłupa

Czasami wypadki wiążą się z poważnymi uszkodzeniami ciała, w tym pleców. Ile może wynieść odszkodowanie za uraz kręgosłupa? Wszystko zależy od tego, z jakiej polisy dochodzi się rekompensaty. Może to być polisa NNW lub OC. W przypadku tej pierwszej wystarczy zajrzeć do tabeli norm procentowej oceny uszczerbku na zdrowiu. Natomiast jeżeli chodzi o polisę OC wówczas przysługują różne roszczenia, a ich wysokość zależy od indywidualnego przypadku.

Wojciech Drapała Kancelaria Adwokacka
Nasz adres:
Domaniewska 47 lok. 103, 02-672 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 60 656 94 35
http://odszkodowaniezocblog.pl
zobacz na mapie
Licytacje komornicze Puławy

Ustawodawca przygotował szereg przepisów, które pozwalają na egzekucję zadłużenia. Obywatel ma prawo m.in. wybrać urzędnika, który zajmie się tą procedurą. Licytacje komornicze w Puławach przeprowadza Kancelaria Agnieszki Nowak. Na stronach internetowych zostały opublikowane niezbędne dane kontaktowe i adresowe. Udostępniono również możliwość śledzenia zbliżających się sprzedaży publicznych mienia.

Kancelaria Komornicza nr III w Puławach Agnieszka Nowak
Nasz adres:
Wojska Polskiego 1/19, 24-100 Puławy,
lubelskie
Telefon: +48 81 721 44 99
http://komornik-nowak-pulawy.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl