Propozycje Firm

oferty usługowe

instytucje, organizacje

Prawnik Ruda Śląska

Jeżeli interesują Cię porady prawne to z pewnością powinieneś skorzystać z usług prawnika z Rudy Śląskiej, który swoim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem zdobywa kolejnych usatysfakcjonowanych klientów. Prawnik zaprasza do wizyty w otwartej kancelarii prawniczej. Życzymy udanych konsultacji.

Kancelaria Ryszard Stolarz
Nasz adres:
Czarnoleśna 47, 41-709 Ruda Śląska,
śląskie
Telefon: +48 32 700 31 99
http://www.kancelariars.pl
zobacz na mapie
Dominikanie.pl - Wiara

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej Dominikanów. To tutaj znajdziesz szczegółowe informacje, dotyczące wiary w Boga, powołania, rachunku sumienia, spowiedzi i wielu innych sakramentów oraz najważniejszych momentów w życiu każdego katolika. Dzięki nam odnajdziesz odpowiednią drogę do Pana.

Polska Prowincja Zakonu Kaznodziejskiego OO Dominikanów
Nasz adres:
Freta 10, 00-227 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 635 47 00
http://dominikanie.pl
zobacz na mapie
Usługi rachunkowe Gdańsk

Specjalnością naszego biura rachunkowego jest świadczenie usług księgowych, a także kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa firm zarejestrowanych w Gdańsku, Gdyni bądź Sopocie. W zakres naszych obowiązków wchodzi więc m.in. prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia, przygotowywanie sprawozdań dla ZUS, GUS, czy też US, a także opracowywanie zestawień ekonomicznych oraz finansowych. Udzielamy także profesjonalnych konsultacji z zakresu szeroko rozumianej rachunkowości.

Biuro Rachunkowe Wektor Jarosław Wróblewski
Nasz adres:
Czyżewskiego 38, 80-336 Gdańsk,
pomorskie
Telefon: +48 58 559 84 84
http://www.biurowektor.pl
zobacz na mapie
Wieczne pióra

Wieczne pióra jako synonim luksusu, elegancji i prestiżu funkcjonują już od wielu lat. W sklepie internetowym stworzonym przez przedsiębiorstwo Pióroteka króluje wyrafinowana atmosfera towarzysząca wiecznym piórom. Zapraszamy wszystkie osoby do odwiedzenia naszego sklepu oraz wyboru jednego ze znakomitych produktów.

Pióroteka
Nasz adres:
Złota 69, 00-819 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 624 25 94
http://wiecznepiora.eu
zobacz na mapie
Szkolenia otwarte

Jesteśmy grupą wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy mogą pochwalić licznymi certyfikatami potwierdzającymi ich bogatą wiedzę z zakresu marketingu i zarządzania. WLR Training Group organizuje m.in. szkolenia otwarte z administracji, podatków vat, cit w oparciu o standardy oraz wiele innych kursów. Prowadzone przez nas zajęcia są organizowane w całej Polsce. Aby dokonać rejestracji swojego uczestnictwa, wystarczy odwiedzić naszą witrynę internetową i zgłosić udział. Zapraszamy!

WLR Training Group Sp. z o. o.
Nasz adres:
Al. Jerozolimskie 125/127, 02-017 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 632 47 17
http://www.wlr.com.pl
zobacz na mapie
Opinie podatkowe

Nasi adwokaci i doradcy podatkowi zajmują się m.in. doradztwem, audytami czy due diligence. Dla klientów wykonujemy także opinie podatkowe oparte na interpretacjach organów państwowych i urzędów. Badamy konkretne zagadnienia przedstawione przez osobę zainteresowaną, aby mieć pewność, że orzecznictwo zgadza się ze stanem faktycznym i dotyczy obowiązujących regulacji prawnych.

GÓRSKI GRZYB I PARTNERZY
Nasz adres:
Pokorna 2/612, 00-199 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 241 11 95
http://gorski.waw.pl
zobacz na mapie
Usługi księgowe kujawsko pomorskie

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego biura rachunkowego, które działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Usługi księgowe w firmie Profit skierowane są do Klienta Biznesowego. Wykonujemy szereg czynności, spośród których wymienić można między inny tworzenie sprawozdań statystycznych GUS, prowadzenie rozliczeń ewidencji ryczałtowych, sporządzanie wniosków kredytowych i rocznych sprawozdań finansowych. Proponujemy również profesjonalne doradztwo. Nie jest to oczywiście nasza pełna oferta - z nią możecie zapoznać się na naszej stronie internetowej.

Biuro Rachunkowe Profit Jacek Fabiszewski
Nasz adres:
Szajnochy 9a, 85-738 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 52 328 96 35
http://pit-vat.com.pl
zobacz na mapie
Internetowe biuro rachunkowe

Ogranicz czas jaki poświęcasz na kontrolę rozliczeń, wysyłkę dokumentów finansowych, faktur oraz inne kontakty z firmą realizującą usługi księgowe dla Twojego przedsiębiorstwa. Tax online to internetowe biuro rachunkowe, dzięki któremu szybko, tanio i bezpiecznie rozliczysz swoje faktury! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
Nasz adres:
ul. Krasińskiego 29, 40-019 Katowice,
śląskie
Telefon: +48 53 027 37 41
http://e-taxonline.pl
zobacz na mapie
Szuflady kasowe

Jeśli bezpieczeństwo jest dla Ciebie najważniejsze, to nasze oferowane przez nasza firmę szuflady kasowe będą najlepszym z możliwych rozwiązań. Ich zaletą są materiały, z których zostały wykonane i konstrukcja, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu Twój utarg będzie bardzo dobrze chroniony.

EDATA Polska Sp. z o.o.
Nasz adres:
Puławska 314, 02-819 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 53 341 74 81
http://www.edatapolska.pl
zobacz na mapie
Tłumaczenia naukowe

Nasze tłumaczenia naukowe charakteryzują się nienaganną poprawnością stylistyczną i interpunkcyjną oraz spełnianiem wszelkich standardów przy tworzeniu publikacji akademickich. Specjalizujemy się w przekładaniu efektów badań w języku polskim oraz angielskim. Staramy się stworzyć taki efekt, aby czytelnik nie był w stanie określić, czy tekst został przełożony, czy autor oryginalnie napisał go w takiej właśnie formie.

ProSciEditing
Nasz adres:
Krzywa 28, 38-307 Sękowa,
małopolskie
Telefon: +48 00 000 00 00
http://www.prosciediting.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl