Propozycje Firm

oferty usługowe

instytucje, organizacje

Prawnik Ruda Śląska

Jeżeli interesują Cię porady prawne to z pewnością powinieneś skorzystać z usług prawnika z Rudy Śląskiej, który swoim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem zdobywa kolejnych usatysfakcjonowanych klientów. Prawnik zaprasza do wizyty w otwartej kancelarii prawniczej. Życzymy udanych konsultacji.

Kancelaria Ryszard Stolarz
Nasz adres:
Czarnoleśna 47, 41-709 Ruda Śląska,
śląskie
Telefon: +48 32 700 31 99
http://www.kancelariars.pl
zobacz na mapie
Dominikanie.pl - Wiara

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej Dominikanów. To tutaj znajdziesz szczegółowe informacje, dotyczące wiary w Boga, powołania, rachunku sumienia, spowiedzi i wielu innych sakramentów oraz najważniejszych momentów w życiu każdego katolika. Dzięki nam odnajdziesz odpowiednią drogę do Pana.

Polska Prowincja Zakonu Kaznodziejskiego OO Dominikanów
Nasz adres:
Freta 10, 00-227 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 635 47 00
http://dominikanie.pl
zobacz na mapie
Usługi rachunkowe

Specjalnością naszego biura rachunkowego jest świadczenie usług księgowych, a także kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa firm zarejestrowanych w Gdańsku, Gdyni bądź Sopocie. W zakres naszych obowiązków wchodzi więc m.in. prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia, przygotowywanie sprawozdań dla ZUS, GUS, czy też US, a także opracowywanie zestawień ekonomicznych oraz finansowych. Udzielamy także profesjonalnych konsultacji z zakresu szeroko rozumianej rachunkowości.

Biuro Rachunkowe Wektor Jarosław Wróblewski
Nasz adres:
Czyżewskiego 38, 80-336 Gdańsk,
pomorskie
Telefon: +48 58 559 84 84
http://www.biurowektor.pl
zobacz na mapie
Wieczne pióra

Wieczne pióra jako synonim luksusu, elegancji i prestiżu funkcjonują już od wielu lat. W sklepie internetowym stworzonym przez przedsiębiorstwo Pióroteka króluje wyrafinowana atmosfera towarzysząca wiecznym piórom. Zapraszamy wszystkie osoby do odwiedzenia naszego sklepu oraz wyboru jednego ze znakomitych produktów.

Pióroteka
Nasz adres:
Złota 69, 00-819 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 624 25 94
http://wiecznepiora.eu
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl