Propozycje Firm

oferty usługowe

instytucje, organizacje

Wieczne pióra

Wieczne pióra jako synonim luksusu, elegancji i prestiżu funkcjonują już od wielu lat. W sklepie internetowym stworzonym przez przedsiębiorstwo Pióroteka króluje wyrafinowana atmosfera towarzysząca wiecznym piórom. Zapraszamy wszystkie osoby do odwiedzenia naszego sklepu oraz wyboru jednego ze znakomitych produktów.

Pióroteka
Nasz adres:
Złota 69, 00-819 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 53 866 44 55
http://wiecznepiora.eu
zobacz na mapie
Szuflady kasowe

Jeśli bezpieczeństwo jest dla Ciebie najważniejsze, to nasze oferowane przez nasza firmę szuflady kasowe będą najlepszym z możliwych rozwiązań. Ich zaletą są materiały, z których zostały wykonane i konstrukcja, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu Twój utarg będzie bardzo dobrze chroniony.

EDATA Polska Sp. z o.o.
Nasz adres:
Puławska 481, 02-844 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 53 341 74 81
http://www.edatapolska.pl
zobacz na mapie
Odszkodowanie z oc sprawcy

Wszyscy posiadacze pojazdów mechanicznych w Polsce powinni posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Eksperci z Paktus pomogą uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy wypadku czy kolizji drogowej. Mogą zgłosić się do nas wszyscy, którym odmówiono wypłaty świadczenia lub którzy są niezadowoleni z jego wysokości. Zajmiemy się formalnościami związanymi z uzyskaniem pieniędzy - zebraniem dokumentów dla ubezpieczyciela, kontaktem z nim i innymi sprawami. Pomożemy też oszacować należną kwotę.

Grupa Prawno-Medyczna Paktus
Nasz adres:
Zegarmistrzowska 32, 51-180 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: +48 71 341 14 46
http://paktus.pl
zobacz na mapie
biuro rachunkowe Gniezno

Tylko w ramach naszych usług proponujemy najlepsze usługi księgowe w Gnieźnie i Trzemesznie! Nasze biuro rachunkowe z pewnością odpowie na Twoje oczekiwania i wymagania! Wyspecjalizowana grupa specjalistów pomoże Tobie w usługach związanych z finansami i podatkami. Zapraszamy zainteresowanych do współpracy!

Grupa Księgowych i Doradców Beata Kaźmierczak
Nasz adres:
Zieleń 8B, 62-240 Trzemeszno,
wielkopolskie
Telefon: +48 61 415 41 04
http://ksiegowiidoradcy.pl
zobacz na mapie
Niszczenie nośników informacji

Nie wszystkie firmy są w stanie podjąć się kompleksowego niszczenia nośników informacji. Obecnie wiele firm zapisuje niezwykle ważne dane oraz zestawienia na płytach oraz innych przenośnych czytnikach. Dlatego też zachęcamy państwa do skorzystania z oferty PPHU Delo - firmy Tomasza Chlastawa. Nasze działania objęte są pełną dyskrecją.

Deleo PPHU Tomasz Chlastawa
Nasz adres:
Bolesławice 232 b, 59-700 Bolesławiec,
dolnośląskie
Telefon: +48 75 735 10 13
http://www.niszczarnia.pl
zobacz na mapie
Zakładanie spółek

Specjalnością naszej firmy jest zakładanie spółek. Dzięki nam ten trudny i skomplikowany proces zostanie maksymalnie uproszczonym. Znajdziecie u nas pomoc ze strony naszych doświadczonych i wykwalifikowanych doradców, którzy pomogą Wam w przygotowaniu obligatoryjnych dokumentów, koniecznych do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Spełnione warunki formalne przekazane zostaną również przez nas do odpowiednich instytucji. W ten sposób zaoszczędzicie czas, jaki spożytkujecie na realizacje kluczowych zadań.

Biuro Powierniczo-Księgowe Adiutor
Nasz adres:
Kiermaszowa 10, 01-364 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 888 00 20
http://www.adiutor.com.pl
zobacz na mapie
upadłość konsumencka Częstochowa

Nasza kancelaria posiada biura w Krakowie, Częstochowie i Katowicach. Nasza specjalizacja to upadłość konsumencka. Indywidualnie analizujemy przypadek klienta, redagujemy konieczne wnioski i udzielamy wyjaśnień na pytania prawne. Koszt pierwszej wizyty wynosi 200 zł. Na prośbę przygotowujemy coroczne sprawozdania.

B2B sp z o.o
Nasz adres:
Dąbrowskiego 30 / 1, Częstochowa,
Telefon: +48 69 486 72 36
http://nowystart.pl
zobacz na mapie
Biuro księgowe

Jeżeli poszukujecie Państwo usług księgowych na najwyższym poziomie, skontaktujcie się z biurem rachunkowym Fractum w Warszawie. Zajmujemy się prowadzeniem ewidencji przychodów i rozchodów, spisami do ksiąg VAT, sporządzaniem deklaracji i rozliczeń podatkowych, korespondencją z ZUS i urzędami skarbowymi.

Fractum s.c. Biuro rachunkowe
Nasz adres:
al. Jana Pawła II 36/56, 00-141 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 625 44 88
http://www.fractum.pl
zobacz na mapie
Polska strefa inwestycji

Firma wykonuje szereg analiz i symulacji dotyczących otrzymania decyzji o wsparciu. Informujemy czym jest i kogo dotyczy polska strefa inwestycji. Asystujemy przy określaniu czasu, w którym beneficjent może skorzystać ze zwolnienia podatkowego oraz wielkości pomocy publicznej w zależności od wydatków.

Grant Thornton
Nasz adres:
Antoniego Baraniaka 88E, 61-131 Poznań,
wielkopolskie
Telefon: +48 61 625 11 00
http://grantthornton.pl
zobacz na mapie
księgowość spółki z o.o.

Większość firm decyduje się przekazać obowiązki związane z ewidencją gospodarczą zewnętrznej buchalterce. Istnieje jednak również możliwość, by samodzielnie prowadzić księgowość spółki z o.o., co staje się bardzo proste dzięki naszej aplikacji. Z jej pomocą możesz sam odpowiadać za swoje rozliczenia handlowe oraz kadrowe.

Fakturomania Sp. z o.o.
Nasz adres:
Gen. L. Okulickiego 19B lok. 11, 05-825 Grodzisk Mazowiecki,
mazowieckie
Telefon: +48 72 735 36 36
http://fakturomania.pl
zobacz na mapie
Oświadczenie sprawcy kolizji

Nie wszystkie stłuczki kończą się koniecznością wezwania policji. Jeśli jasne jest, kto doprowadził do wypadku i zaistniała jedynie szkoda materialna, wystarczy spisać oświadczenie sprawcy kolizji, by poszkodowany mógł uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela. Dokument powinien zawierać niezbędne elementy, by mógł zostać uznany za ważny.

Ubea Sp. z o.o.
Nasz adres:
Powstańców Śląskich 52C/1, 53-333 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: +48 71 722 80 00
http://ubea.pl
zobacz na mapie
Obsługa spółek

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, w której do Państwa dyspozycji pozostaje kompetentny doradca podatkowy. To osoba o kwalifikacjach pozwalających na skuteczne doradztwo w zakresie inwestowania, prawa podatkowego, jak również obsługi spółek. Informacje na ten temat znajdą Państwo również w naszym serwisie internetowym. Pozwólcie, by sprawy Waszej firmy trafiły w ręce profesjonalistów, a przekonacie się, że spektakularny sukces jest w Waszym zasięgu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego A.F.O.
Nasz adres:
Kazimierza Wielkiego 27, 50-077 Wrocław,
Dolnośląskie
Telefon: +48 71 344 66 55
http://afo.pl
zobacz na mapie
Segregator A5

Segregatory A5 to produkt, który pojawia się w każdym biurze. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko niepowtarzalny segregator A5, ale też teczki biurowe czy reklamowe, które są dostosowane do charakteru działalności Klienta. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej atrakcyjnej oferty artykułów biurowych.

Supply Service Maciej Dąbała
Nasz adres:
Igańska 20, 04-087 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 88 478 87 88
http://biurowe-zakupy.pl
zobacz na mapie
Biuro rachunkowe Łuków

Rzetelny partner jakim jest Biuro rachunkowe Consilium z siedzibą w Łukowie ma zaszczyt zaprosić podmioty gospodarcze do kooperacji. Biuro księgowe oferuje usługi takie jak prowadzenie księgowości, obsługę rachunkową i księgową firm a także obsługę kadrowo-płacową. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, dostępną pod adresem: www.biuroconsilium.com.

Biuro rachunkowe Consilium
Nasz adres:
Międzyrzecka 72b, 21-400 Łuków,
lubelskie
Telefon: +48 66 371 01 40
http://www.biuroconsilium.com
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl