Propozycje Firm

oferty usługowe

instytucje, organizacje

Wieczne pióra

Wieczne pióra jako synonim luksusu, elegancji i prestiżu funkcjonują już od wielu lat. W sklepie internetowym stworzonym przez przedsiębiorstwo Pióroteka króluje wyrafinowana atmosfera towarzysząca wiecznym piórom. Zapraszamy wszystkie osoby do odwiedzenia naszego sklepu oraz wyboru jednego ze znakomitych produktów.

Pióroteka
Nasz adres:
Złota 69, 00-819 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 53 866 44 55
http://wiecznepiora.eu
zobacz na mapie
Odszkodowanie z oc sprawcy

Wszyscy posiadacze pojazdów mechanicznych w Polsce powinni posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Eksperci z Paktus pomogą uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy wypadku czy kolizji drogowej. Mogą zgłosić się do nas wszyscy, którym odmówiono wypłaty świadczenia lub którzy są niezadowoleni z jego wysokości. Zajmiemy się formalnościami związanymi z uzyskaniem pieniędzy - zebraniem dokumentów dla ubezpieczyciela, kontaktem z nim i innymi sprawami. Pomożemy też oszacować należną kwotę.

Grupa Prawno-Medyczna Paktus
Nasz adres:
Zegarmistrzowska 32, 51-180 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: +48 71 341 14 46
http://paktus.pl
zobacz na mapie
biuro rachunkowe Gniezno

Tylko w ramach naszych usług proponujemy najlepsze usługi księgowe w Gnieźnie i Trzemesznie! Nasze biuro rachunkowe z pewnością odpowie na Twoje oczekiwania i wymagania! Wyspecjalizowana grupa specjalistów pomoże Tobie w usługach związanych z finansami i podatkami. Zapraszamy zainteresowanych do współpracy!

Grupa Księgowych i Doradców Beata Kaźmierczak
Nasz adres:
Zieleń 8B, 62-240 Trzemeszno,
wielkopolskie
Telefon: +48 61 415 41 04
http://ksiegowiidoradcy.pl
zobacz na mapie
Niszczenie nośników informacji

Nie wszystkie firmy są w stanie podjąć się kompleksowego niszczenia nośników informacji. Obecnie wiele firm zapisuje niezwykle ważne dane oraz zestawienia na płytach oraz innych przenośnych czytnikach. Dlatego też zachęcamy państwa do skorzystania z oferty PPHU Delo - firmy Tomasza Chlastawa. Nasze działania objęte są pełną dyskrecją.

Deleo PPHU Tomasz Chlastawa
Nasz adres:
Bolesławice 232 b, 59-700 Bolesławiec,
dolnośląskie
Telefon: +48 75 735 10 13
http://www.niszczarnia.pl
zobacz na mapie
Biuro księgowe

Jeżeli poszukujecie Państwo usług księgowych na najwyższym poziomie, skontaktujcie się z biurem rachunkowym Fractum w Warszawie. Zajmujemy się prowadzeniem ewidencji przychodów i rozchodów, spisami do ksiąg VAT, sporządzaniem deklaracji i rozliczeń podatkowych, korespondencją z ZUS i urzędami skarbowymi.

Fractum s.c. Biuro rachunkowe
Nasz adres:
al. Jana Pawła II 36/56, 00-141 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 625 44 88
http://www.fractum.pl
zobacz na mapie
Polska strefa inwestycji

Firma wykonuje szereg analiz i symulacji dotyczących otrzymania decyzji o wsparciu. Informujemy czym jest i kogo dotyczy polska strefa inwestycji. Asystujemy przy określaniu czasu, w którym beneficjent może skorzystać ze zwolnienia podatkowego oraz wielkości pomocy publicznej w zależności od wydatków.

Grant Thornton
Nasz adres:
Antoniego Baraniaka 88E, 61-131 Poznań,
wielkopolskie
Telefon: +48 61 625 11 00
http://grantthornton.pl
zobacz na mapie
księgowość spółki z o.o.

Większość firm decyduje się przekazać obowiązki związane z ewidencją gospodarczą zewnętrznej buchalterce. Istnieje jednak również możliwość, by samodzielnie prowadzić księgowość spółki z o.o., co staje się bardzo proste dzięki naszej aplikacji. Z jej pomocą możesz sam odpowiadać za swoje rozliczenia handlowe oraz kadrowe.

Fakturomania Sp. z o.o.
Nasz adres:
Gen. L. Okulickiego 19B lok. 11, 05-825 Grodzisk Mazowiecki,
mazowieckie
Telefon: +48 72 735 36 36
http://fakturomania.pl
zobacz na mapie
Oświadczenie sprawcy kolizji

Nie wszystkie stłuczki kończą się koniecznością wezwania policji. Jeśli jasne jest, kto doprowadził do wypadku i zaistniała jedynie szkoda materialna, wystarczy spisać oświadczenie sprawcy kolizji, by poszkodowany mógł uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela. Dokument powinien zawierać niezbędne elementy, by mógł zostać uznany za ważny.

Ubea Sp. z o.o.
Nasz adres:
Powstańców Śląskich 52C/1, 53-333 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: +48 71 722 80 00
http://ubea.pl
zobacz na mapie
Segregator A5

Segregatory A5 to produkt, który pojawia się w każdym biurze. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko niepowtarzalny segregator A5, ale też teczki biurowe czy reklamowe, które są dostosowane do charakteru działalności Klienta. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej atrakcyjnej oferty artykułów biurowych.

Supply Service Maciej Dąbała
Nasz adres:
Igańska 20, 04-087 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 88 478 87 88
http://biurowe-zakupy.pl
zobacz na mapie
Biuro rachunkowe Łuków

Rzetelny partner jakim jest Biuro rachunkowe Consilium z siedzibą w Łukowie ma zaszczyt zaprosić podmioty gospodarcze do kooperacji. Biuro księgowe oferuje usługi takie jak prowadzenie księgowości, obsługę rachunkową i księgową firm a także obsługę kadrowo-płacową. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, dostępną pod adresem: www.biuroconsilium.com.

Biuro rachunkowe Consilium
Nasz adres:
Międzyrzecka 72b, 21-400 Łuków,
lubelskie
Telefon: +48 66 371 01 40
http://www.biuroconsilium.com
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl