Propozycje Firm

oferty usługowe

kursy i szkolenia

Szkoła językowa Warszawa

Just Time to szkoła językowa z Warszawy, w której to będziesz mógł nauczyć się swojego ulubionego języka. Proponujemy zawsze sprawdzone oraz korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Stawiamy na pełne zadowolenie oraz całkowite przygotowanie naszych uczniów do egzaminów. Do nas może przyjść każdy! Zapraszamy po prostu wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami oferty kursów języka angielskiego, hiszpańskiego i nie tylko.

ONJO "Just Time" s.c.
Nasz adres:
Świętokrzyska 20, 00-002 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 826 80 03
http://www.jtm.com.pl
zobacz na mapie
korepetycje z matematyki dla dzieci

Oferujemy korepetycje z matematyki dla dzieci, przygotowujemy dzieci i młodzież między innymi do egzaminu ośmioklasisty czy matury! Twoje dziecko potrzebuje korepetycji z matematyki? Obawia się egzaminu, od którego będzie zależała jego przyszłość? Zgłoś się do nas! Oferujemy zajęcia indywidualne dla dzieci.

Matematyka Indywidualnie
Nasz adres:
Motorowa 2, 04-035 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 88 917 14 48
http://matematykaindywidualnie.pl
zobacz na mapie
Internetowy sklep z zabawkami

Wierzymy, że każdy maluch zasługuje na kolorowe i szczęśliwe dzieciństwo, dlatego nasz internetowy sklep z zabawkami wyposażyliśmy w gadżety, którymi każdy chciałby się bawić. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim samochody na akumulator, ale także atrakcyjne wózki dla lalek oraz rowerki dziecięce.

Dariusz Foksiński DARMAR II
Nasz adres:
Bolesława Chrobrego 145/147, 87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 56 475 61 89
http://www.super-toys.pl
zobacz na mapie
firma sprzątająca

W biznesie potrzebne są skuteczne rozwiązania, umożliwiające właściwą prezentację pomieszczeń także przed pracownikami. Nasza profesjonalna firma sprzątająca z Nowego Sącza zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem, biur, domów i powierzchni firmowych oraz magazynowych. Sprawdź nasza ofertę na stronie internetowej.

Purigi Sp. z o.o.
Nasz adres:
Korzenna 482, 33-322 Korzenna,
małopolskie
Telefon: +48 78 915 26 88
http://purigi.pl
zobacz na mapie
Kurs niemieckiego Łódź

To właśnie nasza szkoła językowa oferuje najlepsze rozwiązania nawet dla najmłodszych! W ramach swoich usług proponujemy Kurs niemieckiego Łódź, w bardzo korzystnych, wręcz konkurencyjnych cenach. Potrafimy zainteresować każdego maluszka wieloma językami - sprawdź i przekonaj się już dziś. Czekamy na Twoją pociechę!

Osterreich Institut Polska sp. z o.o.
Nasz adres:
Zielna 37, 00-108 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 331 91 36
http://www.oesterreichinstitut.com
zobacz na mapie
Mapa myśli online język polski

Pomoce edukacyjne są niezwykle przydatne w procesie nauki. Jedną z takich pomocy jest mapa myśli online, która pozwala na tworzenie związanych ze sobą koncepcji i informacji. Dzięki temu narzędziu uczniowie mogą lepiej zrozumieć i organizować wiedzę, a także łatwiej zapamiętywać materiał. Mapa myśli online jest także szczególnie pomocna w nauce języka polskiego. Umożliwia ona analizę składni zdań, tworzenie konstrukcji gramatycznych oraz rozwijanie słownictwa. Dzięki temu narzędziu nauka języka staje się bardziej interesująca i skuteczna.

PROGRES ANNA MAZURKIEWICZ
Nasz adres:
Walgierza Wdałego 28, 30-398 Kraków,
małopolskie
Telefon: +48 50 957 94 99
http://opanujpolski.pl
zobacz na mapie
Obóz sportowy lato 2024

Jeżeli chcesz sprawić swojemu maluchowi przyjemność, wyślij do na obóz sportowy dla dzieci organizowany przez Kuźnię Pływania. Pozwoli to na zintegrowanie się rówieśnikami, przyjemne spędzenie czasu dzięki oferowanym przez nas zajęciom z pływania i jazdy konnej. Obóz da także młodemu człowiekowi możliwość codziennej gry w piłkę nożną pod okiem specjalistów.

Kuźnia Pływania Paulina Kreft
Nasz adres:
Starodworcowa 25AD/1, 81-575 Gdynia,
pomorskie
Telefon: +48 69 401 39 31
http://www.kuzniaplywania.pl
zobacz na mapie
Maty do zabawy dla dzieci

Przygotowaliśmy szeroką ofertę, w skład której wchodzą między innymi maty do zabawy dla dzieci. Każde z rozwiązań charakteryzuje się wysoką użytecznością. Wszystkie produkty są wyjątkowe i ciekawe. Są one również przede wszystkim praktyczne. Pozwalają bowiem na beztroskie spędzanie wolnego czasu przez najmłodszych.

Olbrych Klaudiusz P.U.H. Olbrych-Car
Nasz adres:
Księżycowa 2a, 47-208 Większyce,
opolskie
Telefon: +48 69 013 00 22
http://monio.com.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl