Propozycje Firm

oferty usługowe

kursy i szkolenia

Nauka jazdy

Chcesz zrobić prawo jazdy? Bydgoszcz i okolice zapraszają do zapoznania się z ofertą firmy Mistrzowie Kierownicy. Profesjonalna i efektywna nauka jazdy dla Ciebie. Gwarancja wykwalifikowanych nauczycieli oraz bezpieczeństwa. Osiągnij sukces z naszą firmą. Nie czekaj i już teraz zapisz się na kurs w Bydgoszczy. Zapraszamy wszystkich chętnych! Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie www.mistrzowiekierownicy.pl. Zapraszamy.

Mistrzowie Kierownicy
Nasz adres:
Gdańska 10, 85-006 Bydgoszcz,
pomorskie
Telefon: +48 52 345 78 63
http://www.mistrzowiekierownicy.pl
zobacz na mapie
Szkolenie ISO 27001

Skorzystaj z naszej oferty i już dziś zapisz się na szkolenie na audytora wewnętrznego/pełnomocnika ISO 27001. Z pomocą naszych profesjonalnych, doświadczonych trenerów oraz doradców szybko nauczysz się wszelkich niezbędnych w praktyce technik oraz teorii z zakresu systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Centrum Doskonalenia Zarządzania MERITUM Sp. z o.o.
Nasz adres:
Zamkowa 2/5, 03-890 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 487 91 02
http://www.centrum-doskonalenia.pl
zobacz na mapie
Internetowe szkolenia BHP

Jeśli zatrudniłeś właśnie nowych pracowników i musisz przeszkolić ich z niezbędnych zasad zachowania się w pracy, to oferujemy Ci profesjonalne szkolenia BHP przez Internet. Wystarczy zarejestrować się w naszym serwisie, by wykupić pakiet szkoleń dla Twoich nowych pracowników. Nasza oferta to szybko i rzetelnie przeprowadzone szkolenie!

Centrum Szkoleń Sela Sp. z o.o.
Nasz adres:
św. Kingi 5a, 65-215 Zielona Góra,
lubuskie
Telefon: +48 68 325 01 30
http://www.znambhp.pl
zobacz na mapie
Krav maga Wrocław

Zyskaj pewność, że jesteś bezpieczny w każdej sytuacji. Dzięki nam nauczysz się skutecznie odpierać atak napastnika. We wrocławskim ośrodku Saggita proponujemy zajęcia krav maga - to zbiór technik oraz taktyk walki wykorzystywanych w sytuacji zagrożenia oraz większego stresu. Dzięki naszym instruktorom dowiesz się, w jaki sposób zachować spokój oraz jak zareagować w zetknięciu z przeciwnikiem.

Akademia Obrony Saggita
Nasz adres:
Worcella 3, 50-448 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: +48 51 093 04 60
http://www.kravmaga-wroclaw.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl