Propozycje Firm

oferty usługowe

kursy i szkolenia

Szkoła językowa Warszawa

Just Time to szkoła językowa z Warszawy, w której to będziesz mógł nauczyć się swojego ulubionego języka. Proponujemy zawsze sprawdzone oraz korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Stawiamy na pełne zadowolenie oraz całkowite przygotowanie naszych uczniów do egzaminów. Do nas może przyjść każdy! Zapraszamy po prostu wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami oferty kursów języka angielskiego, hiszpańskiego i nie tylko.

ONJO "Just Time" s.c.
Nasz adres:
Świętokrzyska 20, 00-002 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 826 80 03
http://www.jtm.com.pl
zobacz na mapie
korepetycje z matematyki dla dzieci

Oferujemy korepetycje z matematyki dla dzieci, przygotowujemy dzieci i młodzież między innymi do egzaminu ośmioklasisty czy matury! Twoje dziecko potrzebuje korepetycji z matematyki? Obawia się egzaminu, od którego będzie zależała jego przyszłość? Zgłoś się do nas! Oferujemy zajęcia indywidualne dla dzieci.

Matematyka Indywidualnie
Nasz adres:
Motorowa 2, 04-035 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 88 917 14 48
http://matematykaindywidualnie.pl
zobacz na mapie
Koszulki dla dzieci

Odzież dziecięca powinna być wykonana ze starannością i wyłącznie z materiałów najlepszej jakości. Dzięki tym wytycznym ubranka dla dzieci sygnowane naszą marką zdobywają popularność nie tylko na rynku polskim. Bluzki, koszulki, bluzy, torby czy worki naszej produkcji to wygoda, wysoka jakość i najnowsze trendy. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://toontutu.pl/.

SISKIN PROJECT ILONA KULIKOWSKA
Nasz adres:
Olimpijska 28, 80-180 Gdańsk,
pomorskie
Telefon: +48 66 161 17 35
http://toontutu.pl
zobacz na mapie
Internetowy sklep z zabawkami

Wierzymy, że każdy maluch zasługuje na kolorowe i szczęśliwe dzieciństwo, dlatego nasz internetowy sklep z zabawkami wyposażyliśmy w gadżety, którymi każdy chciałby się bawić. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim samochody na akumulator, ale także atrakcyjne wózki dla lalek oraz rowerki dziecięce.

Dariusz Foksiński DARMAR II
Nasz adres:
Bolesława Chrobrego 145/147, 87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 56 475 61 89
http://www.super-toys.pl
zobacz na mapie
Węże spacerowe

Węże spacerowe to bezpieczny pomysł na spacerowanie wraz z dziećmi podczas wycieczek z przedszkola lub szkoły. Węże posiadają uchwyty do trzymania. Dzieci spacerując trzymają się węża i dzięki temu nie oddalają się od grupy, a przy tym dobrze się bawią. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów!

INTERNETOWA FIRMA HANDLOWA A-FIRMA-CJA
Nasz adres:
Sienkiewicza 11F, 59-850 Świeradów Zdrój,
dolnośląskie
Telefon: +48 60 808 70 97
http://www.bobonierka.com
zobacz na mapie
Książeczki edukacyjne

O rozwój naszych pociech należy się troszczyć już od najmłodszych lat. Z tego powodu w naszym sklepie internetowym można znaleźć m.in. książeczki edukacyjne dla dzieci. Zapewnią one świetną rozrywkę w towarzystwie rodzica, a dodatkowo pobudzą zmysły (dotyk, wzrok oraz słuch) przy użyciu różnego rodzaju bodźców.

Lullababy
Nasz adres:
Fryderyka Chopina 12/4, 47-224 Kędzierzyn Koźle,
opolskie
Telefon: +48 51 009 71 35
http://www.lullababy.pl
zobacz na mapie
firma sprzątająca

W biznesie potrzebne są skuteczne rozwiązania, umożliwiające właściwą prezentację pomieszczeń także przed pracownikami. Nasza profesjonalna firma sprzątająca z Nowego Sącza zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem, biur, domów i powierzchni firmowych oraz magazynowych. Sprawdź nasza ofertę na stronie internetowej.

Purigi Sp. z o.o.
Nasz adres:
Korzenna 482, 33-322 Korzenna,
małopolskie
Telefon: +48 78 915 26 88
http://purigi.pl
zobacz na mapie
Integracja sensoryczna

Na każdego rodzica diagnoza autyzmu dziecka spada jak grom z jasnego nieba. Choć to oni jako pierwsi dostrzegają nieprawidłowości w zachowaniu malucha, nie biorą pod uwagę upośledzenia umysłowego. Jednak choroba ta to nie tylko ograniczenia. W wielu przypadkach dzieci wykazują olbrzymie zdolności i talenty, choć w bardzo ograniczonych dziedzinach. Jak pogodzić je z pozostałymi niezbędnymi umiejętnościami, jak choćby odczytywaniem i przekazywaniem emocji? Może tego nauczyć terapia zwana integracją sensoryczną.

Edu Brain
Nasz adres:
J. i J. Rostafińskich 4, 02-593 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 60 455 56 65
http://www.edubrain.com.pl
zobacz na mapie
Kurs niemieckiego Łódź

To właśnie nasza szkoła językowa oferuje najlepsze rozwiązania nawet dla najmłodszych! W ramach swoich usług proponujemy Kurs niemieckiego Łódź, w bardzo korzystnych, wręcz konkurencyjnych cenach. Potrafimy zainteresować każdego maluszka wieloma językami - sprawdź i przekonaj się już dziś. Czekamy na Twoją pociechę!

Osterreich Institut Polska sp. z o.o.
Nasz adres:
Zielna 37, 00-108 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 331 91 36
http://www.oei.org.pl
zobacz na mapie
Mapa myśli online język polski

Pomoce edukacyjne są niezwykle przydatne w procesie nauki. Jedną z takich pomocy jest mapa myśli online, która pozwala na tworzenie związanych ze sobą koncepcji i informacji. Dzięki temu narzędziu uczniowie mogą lepiej zrozumieć i organizować wiedzę, a także łatwiej zapamiętywać materiał. Mapa myśli online jest także szczególnie pomocna w nauce języka polskiego. Umożliwia ona analizę składni zdań, tworzenie konstrukcji gramatycznych oraz rozwijanie słownictwa. Dzięki temu narzędziu nauka języka staje się bardziej interesująca i skuteczna.

PROGRES ANNA MAZURKIEWICZ
Nasz adres:
Walgierza Wdałego 28, 30-398 Kraków,
małopolskie
Telefon: +48 50 957 94 99
http://opanujpolski.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl