Propozycje Firm

oferty usługowe

kursy i szkolenia

BHP online

Jeśli zatrudniłeś właśnie nowych pracowników i musisz przeszkolić ich z niezbędnych zasad zachowania się w pracy, to oferujemy Ci profesjonalne szkolenia BHP przez Internet. Wystarczy zarejestrować się w naszym serwisie, by wykupić pakiet szkoleń dla Twoich nowych pracowników. Nasza oferta to szybko i rzetelnie przeprowadzone szkolenie!

Centrum Szkoleń Sela Sp. z o.o.
Nasz adres:
św. Kingi 5a, 65-215 Zielona Góra,
lubuskie
Telefon: +48 68 325 01 30
http://www.znambhp.pl
zobacz na mapie
wózki spacerowe

Jeżeli lubisz przebywać ze swoim dzieckiem na świeżym powietrzu, w naszej ofercie na wózki spacerowe bez wątpienia znajdziesz model, który Cię zainteresuje. Bogactwo modelów i kolorów powoduje, że nasza propozycja jest bardzo atrakcyjna i zdolna do spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Wszystkie nasze lekkie wózki wyróżniają się doskonałym wykonaniem, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne i sprawdzą się nawet w trudnych warunkach. Wybierając jeden z nich zapewniasz sobie i swojemu maleństwu całkowitą ochronę.

LUCKON Łukasz Konopski
Nasz adres:
Mstowska 10, 42-240 Rudniki,
śląskie
Telefon: +48 53 991 22 52
http://www.babyko.pl
zobacz na mapie
Hulajnogi dla dzieci online

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnego i bezpiecznego sprzętu sportowego, to zachęcamy do zapoznania się z pozycjami dostępnymi w naszej ofercie. W sprzedaży znajdują się kolorowe hulajnogi dla dzieci od cenionych i sprawdzonych producentów. Zostały wykonane z solidnych podzespołów i zaprojektowane tak, aby wyróżniały się stabilnością oraz lekkością. Można je z łatwością transportować, ponieważ nie są też zbyt duże. Polecamy modele dedykowane zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, w bardzo atrakcyjnych cenach.

PG Consulting Paweł Gorczyński twojadzidzia.pl
Nasz adres:
Bruzdowa 106a/6, 02-991 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 51 971 50 17
http://twojadzidzia.pl
zobacz na mapie
Chusty dla niemowląt

Są łatwe w wiązaniu, zapewniają bliski kontakt matki z dzieckiem i pozwalają dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie wjedziemy wózkiem. Chusty dla niemowląt można używać już od pierwszych dni życia malucha. W naszym sklepie świeżo upieczeni rodzice zaopatrzą się w modele wykonane z przyjaznych skórze materiałów, w skład których wchodzi 95 proc. bawełny.

BIANCA Karolina Masny
Nasz adres:
Świerkowa 13, 05-430 Pogorzel,
mazowieckie
Telefon: +48 50 818 59 71
http://bianca-shop.pl
zobacz na mapie
Kubek Reflo Smart

Oferujemy praktyczne akcesoria dla dzieci. Proponujemy kubek Reflo Smart, który jest bezpieczny dla maluchów, a przy tym minimalizuje wylewanie płynów. Specjalnie zaprojektowanie naczynie do picia jest korzystne dla kształtowania prawidłowego zgryzu, posiada też praktyczną wkładkę, która ogranicza ryzyko zachłyśnięcia.

EnergyFamily Sp. z o.o.
Nasz adres:
Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 50 315 34 93
http://www.energyfamily.pl
zobacz na mapie
Lampka nocna dla dzieci

Nie od dziś wiadomo, że maluszki boją się ciemności. Idealnym rozwiązaniem będzie lampka nocna dla dzieci. Jest to najlepszy sposób, by zadbać o komfort i lepszy sen pociechy. W naszej ofercie znajdują się drewniane sprzęty oświetleniowe w kształcie chmurki. Ponadto urządzenie wyposażone jest w regulator. Umożliwiamy personalizację i wybór koloru chmurki.

F.H.U. Monika Jokś
Nasz adres:
Kościuszki 19/4, 74-400 Dębno,
zachodniopomorskie
Telefon: +48 69 850 81 29
http://www.lapokoik.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl