Propozycje Firm

oferty usługowe

edukacja, szkolenia

Tablice szkolne

Polecamy Państwu oferowane przez nas w najbardziej atrakcyjnych cenach liczne akcesoria, jakie wykorzystywane są jako profesjonalne wyposażenie dla szkół czy sali wykładowych. Znajdziecie Państwo u nas rozmaite tablice szkolne, jakie są niezwykle pomocne w etapie przekazywania uczniom wiedzy oraz tłumaczeniu.

Szkoła Marzeń
Nasz adres:
Morów 23, 48-303 Nysa,
opolskie
Telefon: +48 60 246 85 85
http://www.szkola-marzen.pl
zobacz na mapie
Badanie tajemniczy klient

Zazwyczaj niemożliwe bądź bardzo trudne jest uzyskanie jednoznacznej opinii dotyczącej jakości świadczonych przez firmę usług od osób, które z nich korzystają. Dlatego tak przydatne jest badanie typu tajemniczy klient, przeprowadzane telefonicznie. Posiadamy własne studio badawcze, gdzie gromadzimy i weryfikujemy zebrane dane.

HR Instytut
Nasz adres:
Toszecka 101/217, 44-117 Gliwice,
śląskie
Telefon: +48 66 550 14 84
http://hr-instytut.pl
zobacz na mapie
kurs jazdy na autostradzie Poznań

Najlepszy kurs prawa jazdy organizowany jest właśnie w Poznanie! Proponujemy zawsze sprawdzone oraz korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Dokładnie przygotowujemy naszych kursantów do samodzielnego prowadzenia pojazdu - czyli pozytywnego zdania egzaminu teoretycznego oraz praktycznego.

Autostrada Wielkopolska SA
Nasz adres:
Stanisława Zwierzchowskiego 1, 61-248 Poznań,
wielkopolskie
Telefon: +48 50 492 14 40
http://kursjazdynaautostradzie.pl
zobacz na mapie
Kurs na operatora żurawia

Prezentujemy ofertę szkoleniową na wózki widłowe, a także na kurs operatora żurawia, suwnic i dźwigu. Program składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Zajęcia prowadzą kompetentni instruktorzy, których doświadczenie i fachowa wiedza przygotowują uczestników do egzaminu końcowego na uprawnienia. Podczas nauki nabędziesz aktualną wiedzę na temat obsługi urządzeń dozorowych. Zwrócimy też specjalną uwagę na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wykonywanej pracy maszynowej.

ZTSH TISBUD Jarosław Gargula
Nasz adres:
Jana Pawła II 35, 33-300 Nowy Sącz,
małopolskie
Telefon: +48 60 666 15 23
http://tisbud.pl
zobacz na mapie
Opiekunka osób starszych Niemcy

Szukasz świetnej, dobrze płatnej pracy, która dodatkowo przyniesie ci dużo satysfakcji? W takim wypadku koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Oferujemy zatrudnienie jako opiekunka osób starszych na terenie Niemiec. Zdobądź się na odwagę i wyjedź za naszą zachodnią granicę - to się naprawdę opłaca.

Bravecare ApS Sp. z o.o.
Nasz adres:
Jagiellońska 88, bud. 30U, 00-992 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 400 78 76
http://bravecare.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl