Propozycje Firm

oferty usługowe

edukacja, szkolenia

kursy zawodowe

Jeśli przyszedł właśnie czas na poszerzenie swoich kompetencji, to zapraszamy do nas! Prowadzimy kursy zawodowe dla osób zainteresowanych pozyskaniem dodatkowych umiejętności z zakresu m.in. prowadzenia wózków widłowych, operatora maszyn budowlanych czy energetyczne. Sprawdź, czy organizujemy szkolenia w Twoim mieście.

Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenie Oświatowo-Techniczne
Nasz adres:
Fordońska 120, 85-739 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 52 345 36 73
http://www.bzdz.pl
zobacz na mapie
kurs ms excel

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się prowadzeniem szkoleń oraz przeprowadzaniem audytów. W tej zakładce naszej strony internetowej znajdą Państwo kurs MS Excel, który jest jednym z oferowanych przez naszą pracownię szkoleń biurowych dla pracowników szkół oraz biur, nauczycieli, a także rodziców.

NT GROUP Sp. z o.o.
Nasz adres:
Pomorska 65, 90-218 Łódź,
łódzkie
Telefon: +48 80 101 16 84
http://www.ntg.pl
zobacz na mapie
Kurs instruktora strzelectwa

Żeby móc prowadzić zajęcia z wykorzystywania broni trzeba skończyć kurs instruktora strzelectwa i posiadać zaświadczenie o odbyciu szkolenia. Profile szkoleń przygotowują do prowadzenia zajęć sportowych, dynamicznych i bojowych. Są współfinansowane przez urząd pracy i rekonwersji. Składają się z części teoretycznej oraz praktycznej.

Firma Szkoleniowa Ka-Liber
Nasz adres:
Mechaników 58, 65-119 Zielona Góra,
lubuskie
Telefon: +48 60 341 96 82
http://www.ka-liber.pl
zobacz na mapie
Pomoc dla obcokrajowców

Szukasz pracy w naszym państwie, jednak jesteś cudzoziemcem? Zgłoś się do nas! Oferujemy kompleksową i sprawną pomoc dla obcokrajowców. Załatwimy wszystkie potrzebne zezwolenia, zalegalizujemy Twój pobyt, a także poszukamy wspólnie pracy, którą mógłbyś wykonywać i będzie w kręgu Twoich zainteresowań. Zgłoś się do nas już dziś!

MAGELLAN GROUP SP Z O O
Nasz adres:
Jodłowa 14, 95-070 Aleksandrów Łódzki,
łódzkie
Telefon: +48 60 684 88 84
http://magellan-group.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl