Propozycje Firm

oferty usługowe

handel

Wszywki żakardowe

Etykiety bowiem charakteryzują się często bardzo złożonymi i kolorowymi znakami graficznymi, które również mają przyciągnąć uwagę klienta. Cięcie taśm na gorąco musi więc być wykonane bardzo precyzyjnie, by nie uszkodzić danego rysunku. Na szczęście dzisiejsza technologia jest tak rozwinięta, że nie jest to żaden problem. Maszyny wykonujące takie cięcie na gorąco posiadają specjalistyczne części, które potrafią odmierzyć odległość co do milimetra.

Promark-Tex
Nasz adres:
Wiertnicza 87, 02-952 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 642 57 09
http://promark-tex.pl
zobacz na mapie
Profile aluminiowe konstrukcyjne

Jeżeli potrzebne Ci trwałe profile aluminiowe konstrukcyjne lub inne elementy wyposażenia przemysłu, zapraszamy na naszą stronę internetową. Znajdziesz tu szeroki wybór oferowanych przez nas artykułów, które łączy jedno - najwyższa jakość wykonania. Wybierz nasze produkty, a bez wątpienia będziesz zadowolony z dokonanego zakupu.

ANDRZEJEWSKI Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.
Nasz adres:
Św. Teresy 180, 91-222 Łódź,
łódzkie
Telefon: +48 42 663 12 60
http://www.andrzejewski.pl
zobacz na mapie
Wycieraczki samochodowe

Zajmujemy się sprzedażą wycieraczek samochodowych online. Dzięki wąskiemu zakresowi działalności jakim są wycieraczki samochodowe online czujemy się specjalistami w naszej dziedzinie. Doradzimy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie wycieraczki samochodowe. Online (formuła sklepu) pozwala na szybki i sprawny zakup. Zapraszamy.

Visee
Nasz adres:
Grabskiego 8, 75-209 Koszalin,
zachodniopomorskie
Telefon: +48 94 342 04 30
http://visee.pl
zobacz na mapie
Sól przemysłowa

Nadchodzi zima, dlatego warto przyjrzeć się naszej ofercie i wybrać najskuteczniejszy preparat, pozwalający walczyć ze śniegiem, który będzie zalegał na drogach i chodnikach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. chlorek wapnia i sól przemysłową. Substancja ta zachowuje swoje wspaniałe właściwości nawet w bardzo niskich temperaturach. Doskonale rozpuszcza on śnieg, przy okazji nie zostawiając nieestetycznych białych nalotów na jezdni lub na obuwiu. Przystępne ceny naszych produktów powinny Państwa zachęcić do skorzystania z naszej oferty.

ALPIMO TRADE
Nasz adres:
LEŚNA 8, 62-305 SOKOLNIKI,
wielkopolskie
Telefon: +48 66 112 93 33
http://soldrogowa-alpimo.pl
zobacz na mapie
https://ceo.com.pl/dyrektor-prezes/pracownia-finansowa

Na bieżąco śledzimy i komentujemy sytuację na rynku inwestycji. Obszarem naszych działań są zarówno inwestycje w energie odnawialną, jak i nowe technologie. Pracownia Finansowa bierze również udział w przedsięwzięciach na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Swoją wiedzą i spostrzeżeniami dzielimy się na łamach magazynów dla inwestorów.


Nasz adres:
, ,
Telefon: +48
http://ceo.com.pl
zobacz na mapie
Dyplom pasowania na ucznia

Doskonała forma upamiętnienia wyjątkowego dnia. Dyplom pasowania na ucznia wykonany przez cenionych w branży ilustratorów świetnie sprawdzi się jako pamiątka. W katalogu dostępne są liczne wzory, z których na pewno wybiorą Państwo ten najodpowiedniejszy. Bogata kolorystyka i przyjemne dla oka grafiki to jedne z wielu atutów naszych produktów.

Biały Atrament Radosław Milewski
Nasz adres:
Aluzyjna 21F/810, 03-148 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 60 809 87 11
http://bialyatrament.pl
zobacz na mapie
Wiadomości biznesowe

Jaki bank udziela najkorzystniejszego kredytu na rynku w danym miesiącu? Jak wyglądały dzisiejsze notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych? Jak wyglądają obecne obostrzenia w handlu i co o tym sądzą przedsiębiorcy? Te informacje przedstawiają nasze codzienne wiadomości biznesowe - dostępne online i w radio.

Polskie Radio-Regionalna Rozgłośnia w Bydgoszczy "Polskie Radio Pomorza i Kujaw" SA
Nasz adres:
Gdańska 48-50, 85-006 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 52 327 40 00
http://www.radiopik.pl
zobacz na mapie
Kolportaż

Kolportaż ulotek jest naszą specjalnością. Od lat zajmujemy się rozprowadzaniem materiałów reklamowych, a także plakatowaniem. Kolportaż ulotek przeprowadzamy w systemie \"door to door\" na terenie całej Polski. Rozprowadzamy nie tylko ulotki, ale też próbki towarów czy cenniki. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

AK Media
Nasz adres:
Jagiełły 1, 11-500 Giżycko,
warmińsko-mazurskie
Telefon: +48 79 211 11 11
http://www.akmedia.pl
zobacz na mapie
Agencja employer branding

Prowadzisz własny biznes i poszukujesz skutecznych sposobów na promowanie swojej działalności w sieci? Zgłoś się do profesjonalnej agencja employer branding, która poprowadzi za Ciebie komunikację na najpopularniejszych portalach społecznościowych! Wykonujemy czynności takie jak obsługa social media, tworzenie identyfikacji wizualnej czy udział we współtworzeniu kompleksowej strategii reklamowej. Poza budowaniem wizerunku w internecie zajmujemy się także konfigurowaniem płatnych kampanii, które przyprowadzą do Ciebie nowych klientów!

Studio Wiedzy Sp. z o.o.
Nasz adres:
Senatorska 2, 00-075 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 79 511 58 85
http://agencjagrow.pl
zobacz na mapie
pudełka składane

Zróżnicowane pod kątem rozmiarów, pojemności i wykorzystanego materiału składane kartony, sprzedajemy online dzięki uruchomieniu platformy internetowej. Proponujemy opakowania tekturowe oraz pudła kartonowe dopasowane do sposobu transportu i rodzaju przechowywanego produktu (m.in. do przeprowadzki i do pizzy).

BoxPro Polska Patryk Gapiński
Nasz adres:
Warsztatowa 8, 64-920 Piła,
wielkopolskie
Telefon: +48 50 222 95 05
http://www.boxpro.pl
zobacz na mapie
Torby laminowane

Oferujemy Państwu opakowania, które spełniają swoją podstawową funkcję, a jednocześnie są doskonałym nośnikiem reklamy. Nasze torby laminowane to fenomenalne narzędzie do wykorzystania w swoich działaniach marketingowych. Możemy je dla Państwa spersonalizować w taki sposób, że w całości będą się wpisywały w DNA Państwa firmy.

Torby Atemi
Nasz adres:
Kremowa 54, 02-969 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 651 04 06
http://atemi.pl
zobacz na mapie
Produkcja spotów

Nowoczesny marketing nie ogranicza się już do nudnego posta na Facebook’u. Odpowiedzią na świeżą formę komunikacji medialnej są filmy korporacyjne. Krótkie video nasycone obrazem i dźwiękiem posłuży za świetną reklamę firmy oraz niepowtarzalną wizytówkę biznesową. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej. Czekamy w Warszawie!

wMediaWzięci
Nasz adres:
Przasnyska 6A, 01-794 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 50 654 26 67
http://wmediawzieci.com.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl