Propozycje Firm

oferty usługowe

elektronika

http://www.instel.com.pl/

Dzięki współpracy informatyków, inżynierów oraz specjalistów z branży nowoczesnych technologii, firma Instel stworzyła ofertę usług, które z pewnością zadowolą najbardziej wymagających przedsiębiorców. Wykonujemy profesjonalne i zaawansowane instalacje teletechniczne, a nasza centrala telefoniczna działa sprawnie i wydajnie przez długie lata.

INSTEL Technika Telekomunikacyjna Sp. z o.o.
Nasz adres:
ul. Stefana Jaracza 55A, 90-251 Łódź,
łódzkie
Telefon: +48 42 632 60 00
http://www.instel.com.pl
zobacz na mapie
Wiatromierz

Z pewnością zainteresuje Państwa nasza oferta na profesjonalne urządzenia, pozwalające na zebranie niezbędnych informacji. Oprócz czujników temperatury, presostatów oraz przetworników ciśnienia, dostępne są wydajne wiatromierze. Anemometry czaszowe oraz nadajniki kierunku dostarczą precyzyjnych danych, co przełoży się na właściwą ocenę panujących warunków. Wykonane są z solidnych i trwałych materiałów, zabezpieczonych specjalnymi powłokami, co chroni je przed działaniem niekorzystnych czynników oraz korozją.

Kompart-Pomiar s.c.
Nasz adres:
Balicka 100, 30-149 Kraków,
małopolskie
Telefon: +48 12 648 02 09
http://www.kompartpomiar.pl
zobacz na mapie
Wózki widłowe Katowice

Używane wózki widłowe w dużej części sprowadzają je z zagranicy po dużo niższej cenie zakupu. W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta dokonującego zakupu nowego czy też używanego widlaka można zamontować odpowiedni osprzęt np. pozycjoner wideł, przesuw boczny wideł, chwytaki do bel papieru, beczek, łyżki, obrotnice itp. Zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału w Katowicach.

Kuhn Polska Sp. z o.o.
Nasz adres:
Al. Roździeńskiego 170, 40-203 Katowice,
śląskie
Telefon: +48 32 258 60 30
http://www.kuhn-polska.pl
zobacz na mapie
Frezowanie

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie Państwo wykonywane przez naszych doświadczonych specjalistów, którzy wykonają dla Państwa precyzyjne frezowanie CNC na licznych materiałach, jakie chcecie Państwo poddać obróbce. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Radmot Sp. z o.o. Sp.k.
Nasz adres:
Wola Gutowska 33E, 26-660 Jedlińsk,
mazowieckie
Telefon: +48 48 321 49 40
http://www.radmot.pl
zobacz na mapie
Siłowniki teleskopowe

Nasze siłowniki teleskopowe w Łodzi to urządzenia, które wyróżniają się na tle innych niezwykłą funkcjonalnością oraz dokładnością działania. Polecamy je wszystkim tym osobom, dla których liczy się nie tylko najwyższa jakość sprzętów, ale także ich niezawodność. Zapewniamy o ich funkcjonalności oraz tym, że będą spełniać swoje zadanie przez długi czas. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - czekają tam na Ciebie wszystkie informacje dotyczące naszej atrakcyjnej oferty. Gwarantujemy 100% satysfakcji.

Hydro-Com
Nasz adres:
Zagajnikowa 26, 95-040 Koluszki,
łódzkie
Telefon: +48 50 595 66 00
http://www.bemasz.pl
zobacz na mapie
Bramy rolowane

Postaw na solidność, funkcjonalność oraz świetną jakość! Wybierz nasze bramy rolowane. Producent ASSA ABLOY Entrance Systems Poland Sp. z o. o. oferuje tylko sprawdzone oraz najlepsze rozwiązania w zabezpieczaniu oraz dekoracji wszystkich garaży. Skorzystaj z naszej oferty już dziś, a przekonasz się, że było naprawdę warto. Zapraszamy do kontaktu.

ASSA ABLOY Entrance Systems Poland Sp. z o. o.
Nasz adres:
Annopol 17, 03-236 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 718 33 66
http://www.assaabloyentrance.pl
zobacz na mapie
Drukarka BMP

Zajmujemy się sprzedażą między innymi taśm do znakowania podłóg oraz zestawem blokad LOTO. Godna polecenia jest także przenośna drukarka BMP, która przeznaczona jest do samodzielnego tworzenia etykiet oraz oznaczeń na kable i przewody. Polecane przez nas urządzenia Brady mają wbudowaną wytrzymałą baterię litowo-jonową oraz są wygodne i poręczne.

Adva-Tech
Nasz adres:
Kosmowskiej 7, 03-749 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 50 902 71 80
http://www.adva-tech.eu
zobacz na mapie
Akcesoria sportowe

Podczas porannego biegu po parku bądź po prostu ćwiczeń, często nie posiadamy ze sobą toreb lub kieszeni, w których można schować telefon. Dlatego przygotowane zostały akcesoria sportowe, a w tym opaski na ramię bądź pasy sportowe, w których można bezpiecznie umieścić urządzenie, nie obawiając się o jego zniszczenie.

Ntec Sp. z o.o.
Nasz adres:
Chorzowska 44B, 44-100 Gliwice,
śląskie
Telefon: +48 32 231 16 82
http://www.qoltec.pl
zobacz na mapie
woreczki foliowe

Już dziś zaufaj przedsiębiorstwu, dla którego najważniejsze jest indywidualne podejście do potrzeb każdego z klientów i ciągłe doskonalenie oferowanych przez nich produktów. Dzięki Artfol możesz zakupić woreczki LDPE, foliowe, celofanowe, a także najróżniejsze koperty w bardzo atrakcyjnych cenach, mając jednocześnie pewność, że spełnią wszelkie twoje oczekiwania. Dzięki latom doświadczeń oraz ciągłemu inwestowaniu w nowoczesne technologie, firma stała się znana również w wielu zagranicznych krajach.

ARTFOL Sp. z o.o. sp. k.
Nasz adres:
Oddzielna 14, 97-300 Piotrków Trybunalski,
łódzkie
Telefon: +48 44 646 53 12
http://centrumfoliowe.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl