Propozycje Firm

oferty usługowe

rolnictwo

Dmuchawa do zboża

Profesjonalna dmuchawa do zboża - to właśnie ona znalazła się w naszej wyjątkowej ofercie. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy wybierasz profesjonalny i niezawodny sprzęt, który bez wątpienia przypadnie Ci do gustu i umożliwi rozwój Twojej działalności. Dołożymy starań, by dzięki nam Twoje gospodarstwo mogło odnieść sukces.

Dozamech sp. z o.o. sp.k.
Nasz adres:
Strzelecka 49, 63-430 Odolanów,
wielkopolskie
Telefon: +48 62 733 23 22
http://www.dozamech.pl
zobacz na mapie
Obrotnice do przyczep

Oferujemy różnego rodzaju obrotnice do przyczep. Dostępne w naszym sklepie części dostosowane są do przyczep dwu- i trzyosiowych. Przy zakupie nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji związanych z możliwościami obciążenia (według parametrów pojazdu)urządzenia - dotyczy to szczególnie układów z wymuszonym sterowaniem.

Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych
Nasz adres:
ul. Przemysłowa 38, 62-100 Wągrowiec,
woj. wielkopolskie
Telefon: +48 67 262 24 00
http://www.mmiur.com
zobacz na mapie
Ogrodzenia elektryczne

W naszej ofercie znajduje się wiele rozwiązań związanych z ogrodzeniami elektrycznymi. Wiemy, iż sama instalacja nie jest wystarczająca, by zapewnić jej pełną skuteczność oraz maksymalne bezpieczeństwo. Koniecznością okazują się również urządzenia pomiarowe pozwalające kontrolować poziom napięcia w przewodach.

Horizont Rolos Sp. z o.o.
Nasz adres:
Henryka Sienkiewicza 2, 07-200 Wyszków,
Mazowieckie
Telefon: +48 29 742 33 39
http://www.horizont.com.pl
zobacz na mapie
Gotex

Sklep internetowy Gotex oferuje swoim klientom profesjonalne glebogryzarki. Są to urządzenia, które dzięki odpowiedniej konstrukcji są w stanie wykonać prace związane ze spulchnieniem ziemi pod uprawy. Dzięki nim możliwe jest właściwe przygotowanie jej do zasiania odpowiednich ziaren, czy nasion. Znajdziecie u nas również innego typu maszyny ogrodnicze, pozwalające na uzyskiwanie estetycznych efektów na wybranych terenach zielonych. Za sprawą naszych kosiarek możliwe jest szybkie i łatwe strzyżenie trawników.

Gotex
Nasz adres:
Saska 27, 30-720 Kraków,
małopolskie
Telefon: +48 12 645 10 41
http://www.gotexbudowlane.com.pl
zobacz na mapie
Folia pryzmowa

Siatki, folie pryzmowe i agrotkaniny - bez tych produktów prowadzenie gospodarstwa rolnego, hodowli warzyw czy też uprawy roślin jest niemożliwe. W sklepie internetowym firmy PRS Trade Poland znajdą Państwo szeroki wybór tego typu produktów w różnych wersjach. Sprzedajemy tylko wyroby najwyższej jakości, sprowadzane od zaufanych producentów.

PRS Trade Poland Sp.z.o.o Sp.K
Nasz adres:
Toruńska 134, 62-600 Koło,
wielkopolskie
Telefon: +48 63 261 69 83
http://www.prs-poland.com.pl
zobacz na mapie
Ochrona sadu

Jesteś producentem owoców? Nieważne, czy hodujesz jabłka, śliwki, czereśnie, grusze, czy brzoskwinie, zawsze będziesz zobowiązany dbać o ich doskonałą jakość. Ochrona sadu powinna opierać się o sprawdzone preparaty. W naszej ofercie znajdziesz wydajne aminokwasy i mikroelementy, środki przeciwdziałające działaniu patogenów oraz nawozy dolistne najwyższej jakości.

Arysta LifeScience Polska Sp z o. o.
Nasz adres:
Przasnyska 6b, 01-756 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 866 41 80
http://www.arysta.pl
zobacz na mapie
Dysze MP ROTATOR

Doskonałym rozwiązaniem w automatycznym nawadnianiu przydomowych ogrodów, jak również rzędów na polach uprawnych jest taśma kroplująca. W firmie Dropplant znajdziecie Państwo różne typy tego produktu, dzięki którym Wasze uprawy będą systematycznie i równomiernie nawadniane. Dowiedz się więcej i zamów już dziś.

DROPPLANT Sp.J. Krzysztof Zimnicki
Nasz adres:
Kielecka 43, 26-085 Miedziana Góra,
świętokrzyskie
Telefon: +48 60 406 11 20
http://sklep.dropplant.com.pl
zobacz na mapie
Paulownia

W naszym laboratorium znajdziesz sadzonki drzewa Paulownia, które jest doceniane ze względu na swoją biomasę - dzięki niemu możliwe jest wyprodukowanie sporej ilości energii. Nasze przedsiębiorstwo Vitrogen oferuje również inne gatunki użytkowe i ozdobne, w tym czystek, stewię, rozmaryn, kalię czy wanilię.

VitroGen Sp.j.
Nasz adres:
Dąbrowa 6, 85-147 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 52 325 00 00
http://vitrogen.eu
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl