Propozycje Firm

oferty usługowe

rolnictwo

Obrotnice do przyczep

Oferujemy różnego rodzaju obrotnice do przyczep. Dostępne w naszym sklepie części dostosowane są do przyczep dwu- i trzyosiowych. Przy zakupie nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji związanych z możliwościami obciążenia (według parametrów pojazdu)urządzenia - dotyczy to szczególnie układów z wymuszonym sterowaniem.

Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych
Nasz adres:
ul. Przemysłowa 38, 62-100 Wągrowiec,
woj. wielkopolskie
Telefon: +48 67 262 24 00
http://www.mmiur.com
zobacz na mapie
Ogrodzenia elektryczne

W naszej ofercie znajduje się wiele rozwiązań związanych z ogrodzeniami elektrycznymi. Wiemy, iż sama instalacja nie jest wystarczająca, by zapewnić jej pełną skuteczność oraz maksymalne bezpieczeństwo. Koniecznością okazują się również urządzenia pomiarowe pozwalające kontrolować poziom napięcia w przewodach.

Horizont Rolos Sp. z o.o.
Nasz adres:
Henryka Sienkiewicza 2, 07-200 Wyszków,
mazowieckie
Telefon: +48 29 742 33 39
http://www.horizont.com.pl
zobacz na mapie
Ochrona sadu

Jesteś producentem owoców? Nieważne, czy hodujesz jabłka, śliwki, czereśnie, grusze, czy brzoskwinie, zawsze będziesz zobowiązany dbać o ich doskonałą jakość. Ochrona sadu powinna opierać się o sprawdzone preparaty. W naszej ofercie znajdziesz wydajne aminokwasy i mikroelementy, środki przeciwdziałające działaniu patogenów oraz nawozy dolistne najwyższej jakości.

​UPL Polska Sp. z o.o.
Nasz adres:
Stawki 40, 01-040 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 434 00 90
http://www.upl-ltd.com
zobacz na mapie
Paulownia

W naszym laboratorium znajdziesz sadzonki drzewa Paulownia, które jest doceniane ze względu na swoją biomasę - dzięki niemu możliwe jest wyprodukowanie sporej ilości energii. Nasze przedsiębiorstwo Vitrogen oferuje również inne gatunki użytkowe i ozdobne, w tym czystek, stewię, rozmaryn, kalię czy wanilię.

VitroGen Sp.j.
Nasz adres:
Dąbrowa 6, 85-147 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 52 325 00 00
http://vitrogen.eu
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl