Propozycje Firm

oferty usługowe

pozostałe

Adwokat Bydgoszcz

Coraz częściej powstają nowe kancelarie prawne, które prowadzi adwokat. Bydgoszcz cały czas boryka się z niedoborem odpowiedniej klasy specjalistów, którzy mogliby zasilać takie kancelarie prawne. Bydgoszcz posiada bardzo dobry wydział prawa, który rokrocznie wypuszcza na rynek świetnych prawników. Zapraszamy!

Kancelaria Adwokacka adwokat Jakub Montowski
Nasz adres:
ul. Stefana Batorego 4, 85-104 Bydgoszcz,
woj. kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 50 375 57 03
http://www.adwokat.bydgoszcz.eu
zobacz na mapie
Biuro księgowe Łódź - http://www.obuszko.pl/

Nasza firma to nowoczesne i działające kompleksowo biuro księgowe. Łódź jest miastem, w którym od lat zabiegamy o pozycję lidera, dbając o nieskazitelną opinię wśród naszych zleceniodawców. Swojej działalności nie ograniczamy jednak terytorialnie, jako nowoczesne biuro księgowe świadczymy nasze usługi także klientom spoza Łodzi. Dbamy o komfort naszych partnerów i reprezentujemy ich przed państwowymi urzędami. W naszych działaniach kierujemy się wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem.

Usługi Księgowe Jan Obuszko
Nasz adres:
Limanowskiego 121, 91-343 Łódź,
łódzkie
Telefon: +48 42 654 20 18
http://www.obuszko.pl
zobacz na mapie
Wagi zbiornikowe - MASA Zenon Kolankowski

Zapraszamy na naszą stronę internetową (http://masa.com.pl/pl/produkty/wagi-zbiornikowe.html), na której znajdą Państwo profesjonalne wagi zbiornikowe. Zapewniamy, że nasza oferta to najwyższa jakość i wytrzymałość. Jesteśmy przekonani, że precyzyjne pomiary, które są najważniejszą zaletą naszych produktów z pewnością będą dla Państwa satysfakcjonujące. Zapraszamy!

MASA Zenon Kolankowski
Nasz adres:
ul. Kolejowa 6, 76-251 Reblino,
pomorskie
Telefon: +48 59 728 13 66
http://masa.com.pl
zobacz na mapie
Zakopane domek

Domek Pod Strzechą to nowoczesny ośrodek wypoczynkowy w zimowej stolicy Polski. Szukasz apartamentów w Zakopanem? Znajdziesz je w naszych stylowo urządzonych chatach z drewna budowanych na styl tatrzański. Baw się dobrze i wypoczywaj aktywnie u nas przez cały rok. Wokół pełno szlaków pieszych i tras narciarskich.

Domek Pod Strzechą
Nasz adres:
Stroma 13, 34-500 Zakopane,
małopolskie
Telefon: +48 60 130 50 37
http://domekgoralskizakopane.pl
zobacz na mapie
Tkaniny leżakowe

Postawiliśmy sobie za cel dostarczanie na rynek akcesoriów, dzięki którym każdy z Was będzie mógł stworzyć doskonałe rozwiązania codziennego użytku w dowolnych kolorach i wzorach. Sklep Dywanex oferuje m. in. świetne tkaniny leżakowe, z których uda Wam się wyczarować bardzo wygodne, a przy tym nadzwyczaj estetyczne siedziska.

Firma Handlowa Dywanex S.C.
Nasz adres:
Rynek główny 5, 32-600 Oświęcim,
małopolskie
Telefon: +48 33 842 25 19
http://firanydywanex.pl
zobacz na mapie
http://www.psychologprzelom.pl/

Wielu z państwa zastanawia się, jak rozpoznać dobrego psychologa? Przede wszystkim powinien on posiadać merytoryczne przygotowanie. Dodatkowo, dobrze, gdy może opierać się na zdobytym już doświadczeniu. Ważne jest także to, aby umiał słuchać i rozmawiać. Tacy właśnie profesjonaliści czekają na państwa w łódzkim gabinecie Przełom.

Gabinet Psychologiczny PRZEŁOM
Nasz adres:
Żubardzka 4, 91-032 Łódź,
Łódzkie
Telefon: +48 69 809 21 59
http://www.psychologprzelom.pl
zobacz na mapie
Wyposażenie szkół

Obiekty oświatowe to miejsca, które muszą sprzyjać rozwojowi i właśnie dlatego tak ważne jest, aby w procesie aranżacji postawić na funkcjonalne, komfortowe w użytkowaniu, a jednocześnie estetyczne wyposażenie szkół. P.H.U. Wersalin ma do zaoferowania nie tylko meble, ale także sprzęt multimedialny i pomoce dydaktyczne.


Nasz adres:
, ,
Telefon: +48
http://www.sklep.wersalin.pl
zobacz na mapie
Figurki na tort weselny

Tradycyjnym elementem każdej uroczystości ślubnej jest wniesienie o północy majestatycznego, piętrowego ciasta, którym obdzielani są wszyscy goście. Dostępne w naszej ofercie ozdoby z imionami nowożeńców oraz romantyczne figurki na tort weselny nadadzą mu oryginalnego charakteru, a dla młodej pary będą stanowić pamiątkę tej wyjątkowej nocy.

Venarti
Nasz adres:
Dmowskiego 3A, 76-200 Słupsk,
pomorskie
Telefon: +48 53 157 76 77
http://www.venarti.pl
zobacz na mapie
Test na hiv

Jeśli jesteś aktywny seksualnie zdecyduj się na badania wraz ze swoim partnerem. Test na HIV przeprowadzisz w STACJI całkowicie bezpłatnie i anonimowo. Dzięki temu będziecie mogli czuć się bezpieczniej. Sprawdźcie na stronie internetowej naszego Stowarzyszenia, gdzie się przebadasz i umów się. Skorzystaj też z naszych porad dotyczących profilaktyki.

Stowarzyszenie Program STACJA
Nasz adres:
Hoża 62 lok. 69, 00-682 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 50 754 08 87
http://programstacja.org.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl