Propozycje Firm

oferty usługowe

pozostałe

Adwokat Bydgoszcz

Coraz częściej powstają nowe kancelarie prawne, które prowadzi adwokat. Bydgoszcz cały czas boryka się z niedoborem odpowiedniej klasy specjalistów, którzy mogliby zasilać takie kancelarie prawne. Bydgoszcz posiada bardzo dobry wydział prawa, który rokrocznie wypuszcza na rynek świetnych prawników. Zapraszamy!

Kancelaria Adwokacka Jan Montowski
Nasz adres:
Stefana Batorego 4, 85-104 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 60 949 75 17
http://www.adwokat.bydgoszcz.eu
zobacz na mapie
Wagi zbiornikowe - MASA Zenon Kolankowski

Zapraszamy na naszą stronę internetową (http://masa.com.pl/pl/produkty/wagi-zbiornikowe.html), na której znajdą Państwo profesjonalne wagi zbiornikowe. Zapewniamy, że nasza oferta to najwyższa jakość i wytrzymałość. Jesteśmy przekonani, że precyzyjne pomiary, które są najważniejszą zaletą naszych produktów z pewnością będą dla Państwa satysfakcjonujące. Zapraszamy!

MASA Zenon Kolankowski
Nasz adres:
ul. Kolejowa 6, 76-251 Reblino,
pomorskie
Telefon: +48 59 728 13 66
http://masa.com.pl
zobacz na mapie
Wyposażenie szkół

Obiekty oświatowe to miejsca, które muszą sprzyjać rozwojowi i właśnie dlatego tak ważne jest, aby w procesie aranżacji postawić na funkcjonalne, komfortowe w użytkowaniu, a jednocześnie estetyczne wyposażenie szkół. P.H.U. Wersalin ma do zaoferowania nie tylko meble, ale także sprzęt multimedialny i pomoce dydaktyczne.


Nasz adres:
, ,
Telefon: +48
http://www.sklep.wersalin.pl
zobacz na mapie
Figurki na tort weselny

Tradycyjnym elementem każdej uroczystości ślubnej jest wniesienie o północy majestatycznego, piętrowego ciasta, którym obdzielani są wszyscy goście. Dostępne w naszej ofercie ozdoby z imionami nowożeńców oraz romantyczne figurki na tort weselny nadadzą mu oryginalnego charakteru, a dla młodej pary będą stanowić pamiątkę tej wyjątkowej nocy.

Venarti
Nasz adres:
Dmowskiego 3A, 76-200 Słupsk,
pomorskie
Telefon: +48 53 157 76 77
http://www.venarti.pl
zobacz na mapie
Pobyt czasowy cudzoziemca w Polsce

Chcemy pomagać obcokrajowcom w legalnych zamieszkaniu i podjęciu pracy zarobkowej. Udzielamy porad prawnych dot. m. in. zawierania małżeństw mieszanych. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, a także ściągniemy obcokrajowca do kraju. Podejmujemy się takich zagadnień jak zezwolenie na pobyt czasowy czy legalizacja zatrudnienia.

COC Karta Pobytu
Nasz adres:
Puławska 14, 02-512 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 123 93 24
http://karta-pobytu.pl
zobacz na mapie
Karnety świąteczne

Ta organizacja pozarządowa co roku organizuję akcje z okazji zbliżającego się najbardziej magicznego czasu w roku. W jej ramach można nabyć charytatywne karnety świąteczne oraz e-kartki, które świetnie się sprawdzą jako prezent np. dla partnerów. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na sfinansowanie programu żywnościowego.

Polska Akcja Humanitarna
Nasz adres:
al. Solidarności 78A, 00-145 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 828 88 82
http://www.pah.org.pl
zobacz na mapie
Centrum pogrzebowe

Śmierć najbliższej osoby to zawsze trudny moment dla rodziny. Dodatkowym obciążeniem emocjonalnym jest załatwianie wielu formalności związanych z pochówkiem. Nasze centrum pogrzebowe to miejsce, do którego rodzina zmarłego może się zgłosić, a my zajmiemy się całą resztą. Pierwszym dokumentem, który powinniśmy uzyskać, jest karta zgonu. W przypadku, gdy zgon nastąpił w domu lub w innych okolicznościach, należy zawiadomić pogotowie ratunkowe. Dokument ten jest też niezbędny do celów organizacji pochówku.

Centrum Pogrzebowe Kaliński Sp. j
Nasz adres:
Obrońców Poczty Gdańskiej 28, 42-400 Zawiercie,
śląskie
Telefon: +48 78 012 11 63
http://kalinski24.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl