Propozycje Firm

oferty usługowe

pozostałe

Adwokat Bydgoszcz

Coraz częściej powstają nowe kancelarie prawne, które prowadzi adwokat. Bydgoszcz cały czas boryka się z niedoborem odpowiedniej klasy specjalistów, którzy mogliby zasilać takie kancelarie prawne. Bydgoszcz posiada bardzo dobry wydział prawa, który rokrocznie wypuszcza na rynek świetnych prawników. Zapraszamy!

Kancelaria Adwokacka Jan Montowski
Nasz adres:
Stefana Batorego 4, 85-104 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 60 949 75 17
http://www.adwokat.bydgoszcz.eu
zobacz na mapie
Wyposażenie dla szkół

Obiekty oświatowe to miejsca, które muszą sprzyjać rozwojowi i właśnie dlatego tak ważne jest, aby w procesie aranżacji postawić na funkcjonalne, komfortowe w użytkowaniu, a jednocześnie estetyczne wyposażenie szkół. P.H.U. Wersalin ma do zaoferowania nie tylko meble, ale także sprzęt multimedialny i pomoce dydaktyczne.

P.H.U. Wersalin
Nasz adres:
Przemysłowa 6, 57-200 Ząbkowice Śląskie,
dolnośląskie
Telefon: +48 74 817 87 82
http://www.sklep.wersalin.pl
zobacz na mapie
Zakład pogrzebowy Orcus

Witamy w Zakładzie Orcus: firmie pogrzebowej z Rybnika. W branży działamy już ponad 30 lat. Organizujemy ceremonie pożegnalne w różnych obrządkach religijnych, również świeckie. Zawsze odnosimy się z największą czcią do zmarłych i ich najbliższych. Oferujemy całodobowy transport ciał, również międzynarodowy.

Orcus Katarzyna Zając-Sobczyk
Nasz adres:
Wodzisławska 11c, 44-200 Rybnik,
śląskie
Telefon: +48 60 148 85 97
http://www.orcusrybnik.com
zobacz na mapie
Wedding planner

Jeśli perspektywa organizowania przyjęcia na kilkadziesiąt lub kilkaset osób jest dla Ciebie przerażająca, chętnie wezmę na siebie ten obowiązek. Wedding planner blisko Gdańska zadba o wszystkie niezbędne elementy Waszego przyjęcia, a nawet zorganizuje zaręczyny, których nie zapomnicie do końca życia.

Stacja Ślub Małgorzata Sokołowska
Nasz adres:
Janki Bryla 37/54, 81-577 Gdynia,
pomorskie
Telefon: +48 50 975 02 08
http://stacjaslub.pl
zobacz na mapie
Trening umiejętności społecznych Warszawa

Prowadzimy zajęcia rozwijające dla młodzieży. Proponowany przez nas trening umiejętności społecznych dla dzieci to zajęcia, które są przeprowadzane w grupie rówieśniczej. Te zajęcia mają na celu budowanie współpracy z rówieśnikami. Ich zadaniem jest także nauka samokontroli. Uczymy także sztuki rozwiązywania konfliktów.

Instytut Terapii i Psychoedukacji sp. z o.o.
Nasz adres:
Filtrowa 67/42, 02-032 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 60 182 22 48
http://www.itip.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl