Propozycje Firm

oferty usługowe

przemysł spożywczy

Farsz pieczarkowy

Farsz pieczarkowy może być dodawany do pierogów, do naleśników, do krokietów oraz do placków ziemniaczanych. Pieczarki są niezwykle smacznymi grzybami, które królują od dawna na polskich stołach. Farsz pieczarkowy naszej firmy jest pyszny - doskonale przyprawione grzyby przypadną do gustu każdemu amatorowi pieczarek.

Runoland
Nasz adres:
Podwale 11, 56-200 Góra,
dolnośląskie
Telefon: +48 65 543 24 26
http://www.runoland.pl
zobacz na mapie
Dekoracje z czekolady

Niezależnie od tego czy planujesz imprezę Halloweenową, Walentynki, urodziny czy wesele - nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania. Dekoracje z czekolady Barbara Luijckx to wyjątkowe i pyszne wyroby we wspaniałych kolorach i kształtach. Serduszka, duszki, płatki róż i ażurki to tylko niektóre przykłady naszych ozdób. Zachęcamy do zapoznania się z inspiracjami dostępnymi na naszej stronie internetowej.


Nasz adres:
, ,
Telefon: +48
http://www.barbara-luijckx.pl
zobacz na mapie
Słoiki do miodu

Utrzymanie uli i samodzielne przetwarzanie produktów pochodzących od pszczół to sporo pracy, jednak korzyści, jakie płyną z posiadania pasieki są nieocenione. Słoiki do miodu, które znajdą Państwo w naszej ofercie pomogą nie tylko na odpowiednie przechowywanie \\\"płynnego złota\\\", ale również będą efektownie prezentować się na półce w kuchni czy spiżarni.

Wamako AGD
Nasz adres:
Obwodowa 1, 11-500 Giżycko,
warmińsko-mazurskie
Telefon: +48 60 499 30 84
http://taniesloiki.pl
zobacz na mapie
Pokoje gościnne trójmiasto

Najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób, którym zależy na całkowitym odprężeniu są proponowane przez nasz hotel pokoje gościnne. Koleczkowo to piękne miejsce, w którym będą mogli Państwo spędzić wyjątkowe chwile. Oferowane przez nas noclegi w trójmieście to przede wszystkim elegancja i luksus. Nasz profesjonalny personel spełni każde Państwa życzenie. Oferujemy atrakcyjne ceny i najlepsze warunki zakwaterowania. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą noclegów.

Folwark Dajak
Nasz adres:
Świętopełka Wielkiego 1, 84-207 Koleczkowo,
pomorskie
Telefon: +48 60 177 67 71
http://www.dajak.pl
zobacz na mapie
cukier reklamowy

Obecnie dotarcie do potencjalnego klienta wymaga najbardziej kreatywnych rozwiązań. Zdecydowanie należy do nich oferowany przez nas cukier reklamowy, na którym może znaleźć się marka oraz logo Państwa firmy. Doskonałe rozwiązanie do kawiarni i restauracji, gdzie goście często słodzą swoją kawę czy herbatę.

Braco Dawid Stana
Nasz adres:
Leśnica 144, 43-438 Brenna,
śląskie
Telefon: +48 50 850 89 84
http://braco.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl