Propozycje Firm

oferty usługowe

przemysł spożywczy

Kawa ziarnista Lavazza - http://www.ekspresydokawy.pl/

Oczywiście pierwsze miejsce ma u nas kawa ziarnista Lavazza, ale nie ograniczamy się tylko do tej. Próbujemy nowe smaki, np. kawa ziarnista czy kawy espresso, z różnych części świata. Jednak najbardziej lubimy kawę z parzonym mlekiem. Szczególnie lubię, gdy dostaję kawę świeżo zmieloną. W zeszłym roku mama kupiła młynek i specjalny garnuszek do prażenia kawy. Teraz nasza przygoda z kawą pójdzie w inną stronę, bardziej luksusową. Kawa ziarnista Lavazza to wyborny smak.

Caffe Team Sp. z o.o.
Nasz adres:
Słomińskiego 19/512, 00-195 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 22 637 51 96
http://www.ekspresydokawy.pl
zobacz na mapie
Farsz pieczarkowy

Farsz pieczarkowy może być dodawany do pierogów, do naleśników, do krokietów oraz do placków ziemniaczanych. Pieczarki są niezwykle smacznymi grzybami, które królują od dawna na polskich stołach. Farsz pieczarkowy naszej firmy jest pyszny - doskonale przyprawione grzyby przypadną do gustu każdemu amatorowi pieczarek.

Runoland Sp. z o.o. Sp.J.
Nasz adres:
ul. Podwale 11, 56-200 Góra,
woj. dolnośląskie
Telefon: +48 65 543 24 26
http://www.runoland.pl
zobacz na mapie
KoszeOkazjonalne | Świąteczne

Oferta naszego sklepu internetowego skierowana jest do wszystkich osób, które chcą podarować swoim najbliższym i przyjaciołom wyjątkowy prezent. Oferujemy starannie skomponowane kosze świąteczne, które składają się z wyselekcjonowanych przez naszych pracowników produktów, które z pewnością wywołają radość na twarzy każdego obdarowanego.

Uni-Trade KoszeOkazjonalne
Nasz adres:
Przy Bażantarni 6/3, 02-793 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: +48 53 328 72 87
http://www.koszeokazjonalne.com.pl
zobacz na mapie
Dekoracje z czekolady

Niezależnie od tego czy planujesz imprezę Halloweenową, Walentynki, urodziny czy wesele - nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania. Dekoracje z czekolady Barbara Luijckx to wyjątkowe i pyszne wyroby we wspaniałych kolorach i kształtach. Serduszka, duszki, płatki róż i ażurki to tylko niektóre przykłady naszych ozdób. Zachęcamy do zapoznania się z inspiracjami dostępnymi na naszej stronie internetowej.


Nasz adres:
, ,
Telefon: +48
http://www.barbara-luijckx.pl
zobacz na mapie
Catering

Oferujemy Państwu smaczny i profesjonalny catering dla firm - dostarczamy dania, desery oraz przekąski na przerwy kawowe, obsługując również rozmaite bankiety czy konferencje. jesteśmy profesjonalistami, którzy świadczą w pełni kompleksowe usługi i są w stanie rozkochać każdego w swoich pysznych potrawach.

Food & Fun
Nasz adres:
Spisaka 18, 02-495 Warszawa,
Mazowieckie
Telefon: +48 69 550 77 89
http://www.foodnfun.pl
zobacz na mapie
2011 - www.prostozlomzy.pl